Wpis z mikrobloga

Mirki, co kupić w okolicach 2.5k?

Zależy mi na:
- NFC
- ładowaniu w okolicach 30W
- przynajmniej całkiem niezłym aparacie (jak na ten przedzial cenowy)
- jedynie android z usługami google
- bez ogromnych telefonów (mi 9 T pro z 6.39 cala to już taka górna granica dla mnie, jak na faceta mam krótkie palce :( )
- bateria nie może być słaba (ale tu tez nie musi być top topów)

Nie zalezy mi na:
- ładowaniu indukcyjnym
- aparacie do selfie
- filmach i stabilizacji obrazu
- wydajności w grach (w sumie generalnie może być wydajnościowym solidnym telefonem w swoim przedziale cenowym, nie musi być rewelacyjny)

Mile widziane:
- wodoszczelność (biedne xiaomi :( ) - no ale z tego na luzie mogę zrezygnować jeśli warto.

Normalnie sam bym szukal i co najwyżej później się z Wami konsultował, ale sprawa pilna... no własnie, tu dochodzi ostatnie wymaganie - absolutny max to telefon w poniedziałek u mnie/w sklepie do odbioru, a najlepiej model wystarczająco dostępny abym jutro mógł o 10 wybrać się do sklepu po niego.

#smartfony #smartfon #xiaomi #telefony
  • 17
@nightman: Jedynie szkoda, że nie jest dostepny od reki w Poznaniu.
No i cena powyżej 3k, ale tego się spodziewałem pytając na mirko, jestem zaskoczony, że nie padło nic w granicach 4k ;)
@venomik: mi9t pro. Widzę że jest na allegro za 1500. Ja kupowałem za 2k na premierę i nie zamierzam zmieniać. Zenfone 8 to ciekawa sprawa bo ma ekran poniżej 6 cali,nietypowe jak na dzisiejsze czasy, ale cena to 3k.
@venomik: sam zastanawiałem się nad Pixel 4a, ale według mnie to jest gorszy telefon. W pixelu obudowa jest z plastiku- bieda. Procesor jest słabszy niż mi9t pro. Możliwe, że nie odczujesz różnicy między snapdragonem 730, a 855, ale ja jednak wolę mieć 855. Bateria w mi9 t pro jest większa. W pixelu masz mniejszy ekran i pewnie robi lepsze zdjęcia.