Wpis z mikrobloga

Hejka #poznan, nie pytajcie, jak bardzo mi się dziś nudziło, ale wzięłam się ostro za nasz przewodnik xD
W końcu wygląda tak, że nie będzie wstyd odsyłać ludzi do belki. Pokasowałam zamknięte miejsca (jeśli akurat jakieś wpadło mi w oko), dodałam kilka nowych, zatwierdziłam te wszystkie, które dodał ktoś inny, porobiłam porządki w kategoriach i ogólnie poukładałam. Jest nawet działający spis treści ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pododawałam też adresy do wszystkich knajp, do zabytków i atrakcji do niektórych, do klubów wcale — wybaczcie ale już nie miałam siły xD Jak ktoś doda to zatwierdzę, może mi się samej kiedyś też zachce pododawać.
Tak że zapraszam do klikania, podziwiania i zostawiania plusików, bo zmarnowałam na to trzy godziny, które mogłam przeznaczyć na coś produktywnego. Jestem z siebie dumna ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://docs.google.com/document/d/1-Zc7_dHdmc0sjc2gEWOD-JtgMtThNv9PkGGq_WwK1r8/edit

  • 41
@Limonene: pizza, gusto italiano na szewskiej, każdemu polecam, forni rossi jest też na naramowickiej
jump arena jest też na krzywoustego w giancie, identyczne godne polecenia jest flypark w m1
@tasak: koleżanka która tam pracuje kiedyś coś mi o tym mówiła, że ci "drudzy" ich udają. Numer w nazwie to numer certyfikatu, więc im wyższy tym później wydany. Jakby byli ci sami to by nie mieli dwóch różnych numerów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Limonene: dorzuciłbym jeszcze kategorie:"Spacery"

Dla dzieci dodalbym jeszcze mega fajny plac zabaw na Cytadeli, poniżej takiej fajny knajpki, gdzie często są fajne koncerty.

Zapomniałaś też o tym sławnym moście, po którym chodziki kiedyś studenci politechniki xd
@Limonene

Nie widzę opcji edycji więc napiszę tutaj:
do kebabów przy McDoner dodaj Rondo Solidarności i tą uliczkę przy Kupcu Poznańskim (tą w stronę Starego Rynku).

Może wydzielmy galerie od innych rzeczy?

Do restauracji dodałbym też Smolną13, ma spoko opinie z tego co widzę.
Nie widzę opcji edycji więc napiszę tutaj:


@JohnnyBrawo: po prostu bierzesz i piszesz :D

Dzięki wszystkim za dodawanie, lista się pięknie rozrasta i wylatuje to, czego już nie ma. Jesteśmy super :3 BTW nie wiedziałam, że mamy w Poznaniu Muzeum Szczęścia i Iluzji xD