Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że Wardęga proponował Wersow pokojowe rozwiązanie sprawy: zaproszenie do Psiakobusa żeby rozwiązali jakoś tę sprawę - pewnie by nagrali razem odcinek, kupiłaby z tonę karmy i jakoś by się rozeszło, a Wersow wolała unieść się dumą, być cwana i #!$%@?ła krasnoluda xD Ale kisnę
#friz #ekipa #wersow
  • 26
  • Odpowiedz
@Vexolq: No niektórzy to go za mesjasza Youtube'a biorą. Ma sporo racji, ale trudno brać szanować gościa, który na YT zajmuje się aferowaniem i do tego przebiera się za druida.
  • Odpowiedz
@tepskiteps: do jakiego znowu psiakobusa, to jakaś akcja adopcji psów czy o #!$%@? chodzi?
Normalna sprawa - chłop oskarżył babę o bezprawne używanie czyjegoś logo, ona się broni i tyle. Żadne wsiadanie do psiakobusa ani fake taxi nic by nie zmieniło w jej sytuacji
  • Odpowiedz
@tepskiteps: cała akcja mi zwisa i powiewa, bo polski youtube to rak nie wart sekundy czyjegokolwiek czasu. Jednak widząc gorące na mirko i mając minimalną ilość oleju w głowie - jeśli ktokolwiek myśli, że ten cały druid by fair potraktował osobę, której ewidentnie nie lubi i na której ewidentnie chce się na niej odegrać, zapraszając ją do siebie i na swoich warunkach - to zbyt mądry nie jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@tepskiteps dziwi mnie to że nie wybrała tej opcji spotkania się i pogadania. Według mnie wyciągnął do niej rękę i przekazał jej pośrednio że wszystko załatwimy. A ta ani nie odpowiedziała nic tylko zaczęła usuwać dowody swojej winy ( ͡º ͜ʖ͡º) ona naprawdę myśli że jest od niego sprytniejsza? Przecież ten typ jest 10 kroków przed nią, mogę się założyć że już tworzy scenariusz na kolejne 5
  • Odpowiedz
@lubiep: ta, koleś który żyje z afer odpuściłby sobie temat z takim potencjałem. Na czym miałoby polegać to dogadanie? Ty przyznajesz mi rację a ja zapominam o sprawie i zamiast robić hajs na przebieraniu się za druida i kręceniu filmików o youtuberach idę #!$%@?ć na produkcje za kilka razy mniejszą kasę?
  • Odpowiedz
@harnasiek: a ma kasy jak lodu m.in. dlatego, że świetnie się porusza w świecie youtuba i wie co ludzi może interesować. Jak myślisz, czy ktoś taki nie był w stanie przewidzieć takiego zainteresowania i mając materiał z takim potencjałem poprzestał na ..., właściwie na czym miał poprzestać? Jakimś filmiku w stylu "zobaczcie, popełniła błąd ale kto tego nie robi, przeprosiła i kupiła karmę dla piesków, pamiętajcie że nie można przywłaszczać czyjejś
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: ludzie się zmieniają, mądrzeją. Wardęga sam wspomina, że na pewnym etapie się odkleił i mu #!$%@?ło. On się nie kryje, że był na pewnym etapie gościem którego powinno się hejtować.
Więc tego co robił bym się nie czepiał. Ale z drugiej strony opieranie kanału na szukaniu dram, no kompletnie do mnie to nie trafia.
  • Odpowiedz