Wpis z mikrobloga

Elo dziś dzwonili i przyjęli mnie! Na grabarza
Wołam

@Miler111111
@DominiCanes
@Mietowaherbata94
@sebe
@przegryw_muszek
@plox
@przegryw_wykopu
@Kakaoibulkazserem
@Cyberprank2137
@NaczelnyMizoginRP
@lukasus
@hetman-kozacki
@Smasher69
@YoungZibixD
@Watykaniarz69
@RedveKoronny
@darkfox
@G_O_
@NdFeB
@Loslauer
@duszy-szum

Mówili że na miesiąc na próbę pewnie chcą zobaczyć czy nie jestem świrem i czy nie będę panikował wiadomo gore to nie to samo w powietrzu czuć krew i zapach rozkładu
będę jeździł z kierowcą tylko broń boże żeby się nie trząsł mam nadzieję że będzie to ktoś doświadczony chociaż na ofertach szukali nowych

no i co jutro podpisuje umowę na pewno to nowe doświadczenie zdazy się ktoś bardzo młody np po białaczkach czy glejakach tutaj myślę że ktoś kto ma dzieci,żonę może sobie nie poradzić trzymajcie kciuki i dzięki za wsparcie,plusy
będę z czasem wam streszczał co tam będe robił jak zareagowałem na widok zwłok może będzie też na nocnej i wiele innych

#pracbaza #przegryw #proboszcz
  • 64
myślę że 25 lat byłem mentalnie bliżej umarłych niż żywych


@trinty: wyszedłeś z przegrywu czy w wieku 8 lat uświadomiłeś sobie, że nim jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trinty 29, ale rodzinny biznes, więc też trochę inaczej. Na bank nie dadzą Cię do świeżaka żadnego, bo na początek raczej ciężko byłoby samemu załatwiać rzeczy po szpitalach, urzędach i innych prosektoriach.

Z doświadczenia wiem, że początek może być różny, ale głównie przez to, że wokół branży jest mnóstwo różnych mitów, niedopowiedzeń i domysłów, głównie przez to, że jest to bardzo wąskie środowisko, zwłaszcza dla zwykłych ludzi, którzy są w dzisiejszych czasach
@huudyy: miałem w dawnej rodzinie chasydów i troche jestem do nich podobny nie było łatwo zwłaszcza w dzieciństwie
są to ludzie bardzo związani z grobami, architektura grobowa dość ciekawa wiara a nawet pojawia się mistycyzm i trochę inne rzeczy
To wszystko siedzi w człowieku i nie znika
@huudyy: jestem wierzący ale nie tak bardzo druga wiara naprawdę jest mi dość obca nie miałem jakiegoś wparcia z tej strony ciężko jest też coś zrobić samemu lub czegoś się nauczyć
a katolik bo katolik ost razem u spowiedzi bylem w gimnazjum i nie wspominam tego najlepiej
@Yinxol: dzięki Jeżeli to będą dni mniej aktywne fizycznie to może się tak zdażyć że się wypije oczywiście po pracy czyli w drodze do domu ale aktualne muszę pakowac
alko źle wpływa na regenerację mięśni
@trinty: jedyny prawilny kandydat to @hetman-kozacki nie płakał nawet na pogrzebie własnego brata, relacjonował mi z zimną krwią bez emocji uszkodzenia ciała po wypadku, a także podsyłał linki wskazujące jak przeprowadzono sekcję zwłok po zapoznaniu się z dokumentacją

to człowiek nie wykazujący żadnych emocji, w pewien sposób zafascynowany śmiercią, ma konto premium na hcfor i podobnych tego typu stronach

do tego robotny, gotów wycierać trupa z posadzki zostając w pracy po