Wpis z mikrobloga

@gaska: a u mnie IE żeby było śmiesznie nie daje rady ;) znaczy pyta czy zatrzymać skrypt i jak dam Nie to się męczy i męczy czasem padnie czasem nie. Nie mam żadnego problemu na FF, jaką masz wersję? Na chrome też wszystko jest ok.
@ostr: Nie powiem Ci teraz konkretnie, w każdym razie ostatnią - uaktualniałam dziś w pracy, tylko tam FF używam. Myślałam, że Opera da radę, ale tez pokazała mi faka. IE za to mieli (zostawiłam specjalnie żeby sprawdzać kiedy inna przeglądarka nie będzie dawać rady), Chrome nie używam.
@gaska: zaintrygowałaś mnie teraz skąd się to bierze bo u mnie FF mieli nawet najcięższe znaleziska z miliardem komentarzy przy , których IE mi zaraz pada nawet bez próby walki
@ostr: IE to IE ;P

@gaska: ja zauważyłem, że ostatnio wykop mi się dużo dłużej loguje i strony z dużą ilością komentarzy czasem powodują chwilowy zwis, a laptopa mam stosunkowo mocnego, wszystko aktualne. Wydaje mi się, że to wina nieoptymalnego kodu strony. Pytać chyba trzeba macieja lub dstranza.
@ostr: Dla mnie to też zagadka, nie ukrywam ;) @parachutes: Też zauważyłam, że dłużej trwa logowanie, ale dopiero dziś pokazała mi się pusta strona i nie pomogło odświeżanie. Zobaczmy zatem - @maciejkiner - podpowiesz co z tym zrobić?