Wpis z mikrobloga

cala kotlownia (kociol, wsad kominowy, pompa cwu, dwie pompy do podlogowki, pompa do cyrkulacji i zmiekczaczem) kosztowalo mnie 12tysi. z robocizna. brutto :) z


@subiel: czyli masz gaz ziemny, czy płaciłeś za przyłącze ekstra?

serwis do kotla kosztuje mnie 100zl rocznie


@subiel: ktora firma ma taki tani serwis? Ja znam tylko te co maja od 250,- w górę.
  • Odpowiedz
@ksiak: bede miec przylacze na gaz ziemny, ale niestety dopiero za jakis czas, na razie jestem na butlach 33kg z propanem. ceny duzych butli znam bo chcialem butle wkopac, ale stwierdzilem ze troche za drogo, nie mam teraz kasy na takie wykopki i do tematu wroce za rok na wiosne.

serwis robi mi technik z buderusa ktory uruchamial kotlownie. ale sklamalem, nie 100zl tylko 150, bo podwyzka byla i na
subiel - @ksiak: bede miec przylacze na gaz ziemny, ale niestety dopiero za jakis cza...

źródło: comment_1628770182KWBcAvUVtaukcAHUcP8Quc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bede miec przylacze na gaz ziemny, ale niestety dopiero za jakis czas, na razie jestem na butlach 33kg z propanem. ceny duzych butli znam bo chcialem butle wkopac, ale stwierdzilem ze troche za drogo, nie mam teraz kasy na takie wykopki i do tematu wroce za rok na wiosne.


@subiel: no właśnie. Czyli dobrze wiesz, że gdybyś chciał dużą butlę to lepiej pompę wsadzić.

serwis robi mi technik z buderusa
  • Odpowiedz
@ksiak: nie, wcale nie wiem ze lepiej pompe wsadzic :D na dzien dzisiejszy uwazam ze pompa ciepla w polaczeniu z pv to jest bardzo fajna opcja. ale sam zdecydowalem sie na gaz, i po dwoch latach jestem wciaz zadowolony.
  • Odpowiedz