Wpis z mikrobloga

@vCertus: pamiętam, że testowałem to z 10 lat temu w perfumerii i mnie całkiem odrzuciło. Śmierdziało mi jakimiś marchewkami/korzeniami. Nie potrafiłem zrozumieć jak to mogło mieć takie wysokie noty. Przez lata pozmieniał mi się gust i teraz bardzo przyjemny zapach. Może będziesz miał tak samo :)
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Niby zapach ocenia się subiektywnie jednak ja wolę jak okolicznym ludziom też się podoba i zwracają na niego uwagę bardziej z uśmiechem niż zastanawianiem się co to za smierdzioszek. Dziwie się trochę jak to trafiło do topki. Może jakaś zorganizowana akcja.

@syzygia: to co wyżej wolę kupować zapachy które podobają się okolicy a większość go nie komplementowała, wręcz przeciwnie "za mocny zapach przedojrzalej cytryny zmieszanej z glebą
  • Odpowiedz
@vCertus: z opinii na perfuforum wynika, że zapach na przestrzeni lat uległ mocnej reformulacji, z ziołowo-cytrusowego killera stał się nijakim wetiwerowcym z odrobiną cytrusów, wręcz cieniem dawnego blasku.
Ten zapach ma w sobie też coś z klimatów "spożywczych" i możliwe że to ci nie leży, podobnie jak wetyweria, która jest mało przyjaznym składnikiem w odbiorze i nie każdemu pasuje (to jest ta sucha ziemistość).

Jak będziesz mieć okazję, to przewąchaj
SpasticInk - @vCertus: z opinii na perfuforum wynika, że zapach na przestrzeni lat ul...

źródło: comment_1628860498ap1k8t75QwDOaVSGjDxv9c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz