Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dla każdego co broni patusa co dzień dobry mówil i szyby wybijał. 6.00 rano centrum Bydgoszczy, pusto. Kucam przy rowerze zepsuł się.
Dosłownie znikąd wyskakuje 2 patusów z ryjem "k.wa co sie gapisz" . Ale mam przed sobą rower i ścianę , nie widze ich , bydło do mnie podchodzi.
Prostuję się na 192cm, w łapie solidne kombinerki którymi naprawiałem rower, teraz się na nich gapię bez słowa. 100% agresji u śmieci , ubrania mają o 5 numerów za duże.
Tak pi.....leni niewinni obywatele. Oni potrzebują psychiatry z ciężkim młotem co by im wyjaśnił gdzie niebo gdzie ziemia.
Po chwili morda sie im zamyka i się wycofują. Nie życzę nikomu takich sytuacji.
Ale jak ktoś ich broni to dla mnie jest na tej samej półce co ci do refuges welcome.
#lubin #bydgoszcz #patologiazmiasta ♯rower

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6114ae49e0094b000bb21f5b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 61
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem po co to piszę, ale napiszę.
Problem "z patusem z Lubina" był taki, że ktoś kiedyś może uznać Ciebie za takiego patusa, bo sobie pojedziesz na czerwonym, albo przejedziesz ulica a nie DDR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Policjanci, chociażby mieli do czynienia z najgorszym ścierwem powinni je bezpiecznie przewieźć na komendę a nie sami wpadać na kary fizyczne, lub jak prawdopodobnie miało to miejsce