Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dla każdego co broni patusa co dzień dobry mówil i szyby wybijał. 6.00 rano centrum Bydgoszczy, pusto. Kucam przy rowerze zepsuł się.
Dosłownie znikąd wyskakuje 2 patusów z ryjem "k.wa co sie gapisz" . Ale mam przed sobą rower i ścianę , nie widze ich , bydło do mnie podchodzi.
Prostuję się na 192cm, w łapie solidne kombinerki którymi naprawiałem rower, teraz się na nich gapię bez słowa. 100% agresji u śmieci , ubrania mają o 5 numerów za duże.
Tak pi.....leni niewinni obywatele. Oni potrzebują psychiatry z ciężkim młotem co by im wyjaśnił gdzie niebo gdzie ziemia.
Po chwili morda sie im zamyka i się wycofują. Nie życzę nikomu takich sytuacji.
Ale jak ktoś ich broni to dla mnie jest na tej samej półce co ci do refuges welcome.
#lubin #bydgoszcz #patologiazmiasta ♯rower

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6114ae49e0094b000bb21f5b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 61
@Kacorek:
Wytłumaczę ci jak idiocie xD. Prokuratura i policja zbada dowody przeciwko tobie. Jeśli będą w stanie udowodnić, że to było zabójstwo - wtedy oskarżą cię o zabójstwo. Jeśli nie - zostaniesz oskarżony o inne przestępstwo, takie na które będą posiadali dowody. To naprawdę takie trudne?
@Flypho: Jak #!$%@? to się umyj ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Bamber. Ty nie widzisz związku przyczynowo skutkowego w tej sytuacji xD. mam Ci to narysować?

Jeśli ktoś wsiada za kółko. PI JA NY czyli napił się hehe wudeczky.
To już wsiada ze świadomością, że może kogoś zabić.


Nadążasz?

Jak Kogoś potrąci na pasach, wjedzie w kogoś samochód, uderzy w ławkę na której siedzą ludzie. To Zrobił to
Dlatego to powinno być kwalifikowane jako zabójstwo bo miał świadomość (powtarzam, a przynajmniej powinien mieć) że może kogoś zabić.

RO ZU MIESZ?


@Kacorek:
Kodeks karny i wyrok sądu vs opinia półgłówka z wykopa, no #!$%@? aż trudno mi zdecydować kto ma rację xD.
Dzisiaj patus, jutro ty.


@Flypho: ależ ja to wiem od jesiennych strajków, bezprawiem bagiet mnie nie strasz bo to już pozamiatane od dawna. Po prostu przypadkowo teraz zabili szkodnika, ot, takie małe przyjemności w totalitarnym państwie
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz:
Nie, ja pytam o statystyki, liczby, jakieś dane które pozwolą jakoś uzasadnić twoją tezę. Daj mi cokolwiek - dane policyjne, dane prokuratury, jakieś dane zbierane przez niezależne organizacje. Chyba nie wyssałeś swojej tezy z dupy, prawda? Na czymś ją oparłeś.
@AnonimoweMirkoWyznania: Patusy są patusami, ale nie każdy z nich będzie cię zaczepiać. W ciągu życia prawdopodobnie mijałeś całe setki patusów na ulicach i żaden nie próbował ci nic zrobić. Raz cię zaczepili więc postanowiłeś na podstawie jednej sytuacji uogólnić całą grupę społeczną.

To trochę tak jakbym zjadł pizzę, dostał biegunki po czym uznałbym, że każda pizza to syf i trujące gówno. Kij z tym, że wczesniej w ciągu życia zjadłem setki
jak mam podać statystyki do tego, że jak patus zabije człowieka to wszystko jest ok, a jak zrobi to policja (co nie jest potwierdzone) to ci dupa pęka? Mam coś obliczyć?


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz:
No albo przyznać uczciwie, że wziąłeś te wnioski z własnej dupy. To jest jednak bardziej prawdopodobny scenariusz.
@Crock92 ale fikołki o ja cię kręcę. Porównywanie patusa który nie raz siedział, narkomana i #!$%@? wie co jeszcze do kogoś kto przejeżdża na czerwonym. Nie bronie policjantów, bo nie może się tak dziać, ale to co niektórzy tutaj wypisują to jest komedia.