Wpis z mikrobloga

Myśle, ze nie. Ci co na niego głosowali, głosowali właśnie na antysystemowca. Teraz ten elektorat przejmie konfa


@Chekatomba: Ta która nie potrafiła być "anty" gdy dostała właśnie szansę podczas głosowania? Na to nie ma co liczyć.
  • Odpowiedz
Ale powiedzmy sobie szczerze, kto wtedy w ogole rozwazal taki scenariusz?


@loczyn: Ja. Ale mi się zawsze zapala czerwona lampka, gdy ktoś #!$%@? jaki to z niego wielki patriota i antykomunista. Wcześniej czy później tacy zawsze bratają się z najgorszą częścią prawicy. No i nawet nie trzeba było długo czekać, bo przecież Kukiz dość szybko wprowadził narodowców do sejmu xD Wczorajsze wydarzenia nie zaskoczyły mnie absolutnie wcale.
  • Odpowiedz
@Chekatomba: Konfederacja ma szansę przejąć Kukizowców, po prostu po głosowaniu "nie wiemy jak się zdecydować" brak im antysystemowości. Mają szansę nadrobić. Albo przejmie ich Konfederacja, albo Hołownia.
  • Odpowiedz
@void1984: Albo nikt. Znam paru ludzi, urodzeni koło 1990. Zagłosowali na niego i poszli do urn pierwszy raz, widzieli kogoś szczerego, swojskiego, kto stawiał diagnozę, dobra czy zła, ale w nią wierzył. Wielu z tych ludzi już w ostatnich wyborach zagłosowało na konfe, ale cześć nie poszła w ogóle a reszta wierzyła, ze on jest dalej ideowcem. Najlepsze, ze ja tez wierze, ze on to dalej robi dla idei. Tylko niestety
  • Odpowiedz
@Chekatomba: Ja mam odwrotnie. Na Kukiza się nigdy nie dałem nabrać. Od początku widziałem że to przystawka, która ma wprowadzić temat JOWów betonujący POPiS u władzy. Potem miał przekazać poparcie Korwinowi i wtedy oszukał.
Hołownia natomiast od lat stoi na tym samym stanowisku. Znany publicysta katolicki i nie kryjący się ze swoja wiarą. Ma u mnie szansę. Znaczy szansę ma on osobiście, bo jego ugrupowanie to musi się postarać.
  • Odpowiedz