Wpis z mikrobloga

@Hunchbacked: Kuba świetnie to ujął. Kukiz idealistą był jeszcze wchodząc do polityki, ale poznał ją i gówniarski idealizm się zderzył z rzeczywistością, ale on zamiast odejść to wsiąkł w to na całego i skompromitował się na maxa. Folwark zwierzęcy normalnie. Kukiz stał się taką świnią jakie kiedyś zagorzale chciał zwalczać.
  • Odpowiedz
@boleslaw_krzywosuty: Myśle, ze nie. Ci co na niego głosowali, głosowali właśnie na antysystemowca. Teraz ten elektorat przejmie konfa. Kukiz wystartuje z list pisu i będzie miał problem, bo wyborca pisu zagłosuje za jakimś katojebliwym dziadem, a ktoś kto w przeszłości głosował na kukiz będzie się brzydził zakreślać coś na liscie PiS.
  • Odpowiedz
bardzo fajne ma piosenki, to nie jest jakiś popowy produkt wytwórni tylko laska z wykształcenia muzycznym.


@d_m_g: czy fajne to kwestia gustu, dla mnie trochę na jedno kopyto. Nie zmienia to faktu, że to pop i nie użyłem tego w pejoratywnym znaczeniu.
  • Odpowiedz
@Chekatomba: myślę że jego wyborcy głosowali na pijaczka oszczypłota, bo się z tymi cechami identyfikowali i raczej nic nie zmieni w tej kwestii. Antysystemowiec bo 30 lat temu nagrywał piosenki w których przeklinał? Co niby takiego antystemowego zrobił?
  • Odpowiedz
I to sprawia (nie mówię, że nie zasłużenie), że Kukizowi zostają dwie opcje.

1. Wycofać się i zostać nikim, bo nikt go już nie będzie chciał

2. Zostać PiSowskim popychadłem tak długo jak Jarosław będzie go potrzebował


@ciezki_przypadek: Nie, to sprawia, że może jeszcze skorzystać z szansy jaką będzie procedura odrzucenia senackiego veta. Tego by jeszcze brakowało, żebyśmy go teraz chwalili i głaskali po głowie, bo biedactwo będzie miał dwie opcje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mietek79: Ale gdzie ja go głaszczę po głowie czy chwalę? Gość zwyczajnie nie ma trwać innej opcji niż zostać nikim zarówno na scenie politycznej jak i artystycznej, albo warować jako pupilek PiSu. Nawet jakby teraz nie zagłosował wspólnie z PiSem przy odrzuceniu weta senatu (zakładając że takie będzie), to nikt mu już nie zaufa.
  • Odpowiedz
@boleslaw_krzywosuty: Nie mowie, ze coś zrobił. Odnoszę się do Twojego komentarza. Wg mnie nic nie zrobił, po wielkich zapowiedziach o nie wchodzeniu w „politykę” i partyjniactwo najpierw podlizywał się PiS, później wystartował z list największej kurtyzany polskiej sceny czyli PSL a teraz wspiera zamordyzm i wystartuje z list PiS. Zatem jeśli ktoś kiedykolwiek wierzył ze przyjdzie kukiz i poskacze nowa jakość, to chyba już zobaczył wystarczająco żeby przetrzezwiec. Wg mnie dzisiaj
  • Odpowiedz
@Hunchbacked: I to sprawia (nie mówię, że nie zasłużenie), że Kukizowi zostają dwie opcje.

1. Wycofać się i zostać nikim, bo nikt go już nie będzie chciał
2. Zostać PiSowskim popychadłem tak długo jak Jarosław będzie go potrzebował
¯_(ツ)_/¯

@ciezki_przypadek: Jak ustawa wroci z Senatu to moglby zaglosowac przeciw
  • Odpowiedz