Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 30
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Czwartek, 12 sierpnia 2021. Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii. Słońce wstało dziś o 05:18. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 15 godzin i 7 minut, w zenicie znajdzie się o 12:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:25. Ciemna noc zapadnie o 22:03, ale gwiazd można wypatrywać od 21:07.
  • 22
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Z jednej strony mam ochotę leżeć i nic nie robić, a z drugiej muszę zrobić pranie, posprzątać, zająć się kwiatami... Czy to już dorosłość? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Siemano wszystkim!


Czwartek? wof. szybko zleciało.

Ja dzisiaj mam nadzieję skończyć kosić pie*doloną trawę. Zazwyczaj zajmuje mi to dwa dni w ciągu tygodnia, bo pracuję od 8 do 16, wracam do domu jem coś na szybko - wczoraj i przedwczoraj jadłem ku*wa kiełbasę z cebulą i zaprzęgam się do kosiarki, najpierw koszę zwykłą, później żyłkową. Mam do obkoszenia dwa podwórka - u siebie i u babci. Nawet ku*wa nie mam sie kiedy
Eh, zmęczyłam się (,) Goronco i nie zapowiada się, żeby się ochłodziło. Co ja chciałam? A, już wiem

U OMI NA PARAPECIE - AKTUALIZACJA

Ficus i hoje od cioci @shitty_support w doniczkach. Begonia, kordylina i dwa aloesy poszły do kosza. Pozostałe aloesy przesadziłam do mniejszych doniczek. Redukcja sukulentów przyniosła taki skutek, że teraz wszystkie mieszczą mi się na parapecie w sypialni. Powoli zaczynam się martwić, jak ja #!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1628765610tCBPewirUCkwofggzvAq8T.jpg
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @omi-omi @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @Wejszlo

Witam, witam i o zdrowie pytam! Dzień zacząłem mocnym #!$%@? się, połamałem myszkę komputerową, ale już dałem emocjom upust i spróbuję stan wyluzowania utrzymać do wieczora. A wieczorem właśnie jadę na wieś oglądać spadające gwiazdy. Tak, tak, to już dziś jest noc perseidów (
Dzień dobry, ale gorąco! W pracy miałam nawet znośnie, dopiero w domu poczułam poznańską saharę. Muszę znowu zadzwonić do administracji i ściągnąć panów od przetykania rur bo woda się zaczęła znowu cofać. Niestety problem będzie cykliczny dzięki sąsiadom wrzucającym resztki z jedzenia do odpływów - panowie już ostatnio zapowiedzieli, że pewnie będziemy się widzieć jeszcze nie raz xD Uroki życia w bloku.
Udanego dnia wszystkim! Ja idę pobiegać, ale nie za dużo
@Wejszlo: zrobiłam porządki w kwiatach, część poszła do kosza, bo już nie rokowały, a dopiero przed chwilą przejrzałam wszystkie na spokojnie i wycięłam kilka liści. Plus się wkurzyłam i ucięłam sadzonki trzykrotki, bo już brzydka się zrobiła, więc stara pójdzie jutro do kosza, a nowe jak się ukorzenią to pójdą do mniejszej doniczki