Wpis z mikrobloga

no a w takiej francji i niemczech też jest zakaz posiadania ponad 50% udziałów przez zageaniczne firmy, a jakoś nikt tam nie mówi że nie ma wolności słowa


@KarmazynowyHefalump: W takich Niemczech czy we Francji również, łamie się prawo robiąc niczym nieuzasadnioną reasumpcje oraz media publiczne są rządową szczujnią na opozycję?

olaboga co powie zachod.. mentalnosc polaka robaka wiecznie przejmującego sie opinia innych. Zreszta zeby bylo smieszniej na zachodzie maja dokladnie takie same
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zydomasoneria: nie ma, przegladałem te komitety i każdy albo zamordyzm fiskalny albo światopoglądowy. Gdyby frekwencja była naprawdę niska to #!$%@? w dupie by miał Kaczyński, bo realnie oznaczałoby, że rząd nie ma mandatu nawet gdyby miał formalnie (nie wiem czy jest jakiś dolny limit frekwencji poniżej którego wybory są nieważne, zapewne nie). Byłoby to na granicy rewolucji i nie gadaj, że politycy se nic z tego nie robią, nawet tacy
szpongiel - @Zydomasoneria: nie ma, przegladałem te komitety i każdy albo zamordyzm f...
  • Odpowiedz
@szpongiel: i tutaj wchodzi że nie rozumiesz części mechanik jakie rządzą światem polityki - potęgi etatyzmu.
PiS wyprzedził w tym PSL
Z samego tego ile osób ma w najbliższej rodzinie działacza PiSu który coś tam może dzięki działaniu w PiSie zalatwić masz już spokojnie 5% przy aktualnej frekwencji. To już nie beton tylko żelazne pręty w żelbetonie.
Ten nie tylko żelazny prent ale cały żelbeton pójdzie na wybory i nie
  • Odpowiedz
@Funky__Koval: wystarczajaco dużo, by pamiętać

Donalda Tuska obiecującego podatek liniowy

Donalda Tuska mówiącego że osobiście wyrzuci z partii każdego kto w jego rządzie zaproponuje podwyżkę podatków

Donalda Tuska kpiącego z Lecha Kaczyńskieg, że tylko facet bez prawa jazdy może wydawać pieniądze na fotoradary zamiast na drogi

Wał
  • Odpowiedz