Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: Nie żebym pałał jakąś miłością do konfederacji, ale gdy sejmowa lewica głosuje ręka w rękę z pisem jak choćby w sprawie futrzaków czy covidowego cyrku, to jakoś głosów o sprzedajności i korupcji nie słychać
  • Odpowiedz
: Nie żebym pałał jakąś miłością do konfederacji, ale gdy sejmowa lewica głosuje ręka w rękę z pisem jak choćby w sprawie futrzaków czy covidowego cyrku, to jakoś głosów o sprzedajności i korupcji nie słychać


@Stallion45: Ty tak poważnie? Wracaj do pokemonów, bo każdy poza czarmanderami raczej ogarnia, że PiS nie wymyślił COVID, ani lockdownów. Poza tym może wyjaśnisz w jaki sposób zachowanie lewicy usprawiedliwia Konfederatów? Oni naśladują lewicę aż
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Nie interesuje mnie kto wymyślił lockdowny, ale kto się im przeciwstawia i o zgrozo jest to partia prawackich katooszołomów, co bardzo boli moje lewicowe serce. A ta polska lewica co to jest zwolennikiem indywidualizmu oraz nowoczesności, głosowała za pozamykaniem młodych ludzi w domach, by przedłużyć o dwa dni życie 90letniej staruszce
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Ocena ich elektoratu. To chyba oczywiste. Dla tego środowiska TVN to taka sama stacja jak TVP - wielokrotnie byli tam krytykowani i wyszydzani jak Korwin startował w wyborach, albo przy próbie dostania się do europarlamentu. Czysta polityczna gra.
  • Odpowiedz
Dla tego środowiska TVN to taka sama stacja jak TVP


@Poemander: No i to najwięcej o nich mówi. Tylko kto takich dzbanów wybrał do sejmu?
A z prawdą ma to też niewiele wspólnego, bo w TVN jakoś co tydzień ktoś z Konfy siedzi, a w TVP ich jak nie wpuszczali, tak dalej nie wpuszczają.

A co do wyszydzania Korwina i spółki, no to chyba musieliby zlikwidować wszystkie media, poza wrealu24,
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Zauważ, że nie mówię o Konfie a o wyborcach Konfy i ich wizji świata. Oczywiście dziś kontekst jest inny i współcześnie ta wizja świata może być prymitywna... ale może właśnie dlatego warto pokusić się dziś o próbę obiektywności, zamiast jak te prymitywy, oceniać rzeczywistość tylko poprzez plemienne awersje. Fakt jest taki, że przejście tej ustawy to nie "zasługa" Konfederacji, a w kluczowych głosowaniach zachowali się ok, o dziwo -
  • Odpowiedz
@Poemander: No to obiektywnie patrząc spójrz, jak negatywną opinię ma PiS u wszystkich, poza ich wyborcami. A Konfederacja to jedyna partia, co do której ci sami ludzie są zwykle zgodni, że byliby od PiS gorsi. To wielkie osiągnięcie, na które ciężko pracowali latami. Ja po prostu zauważam i docenia ich ciężką pracę w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Poemander: A ja oceniam też przez pryzmat tych wcześniejszych, gdzie grają ciągle na korzyść PiS ze swoim PiS/PO jedno zło. A co do dzisiaj - skoro nic nie tracąc, zupełnie bez potrzeby wybrali wstrzymanie się od głosu, zamiast głosowania przeciw, to dla mnie sygnał jest jasny. Nie chcieli sprzeciwić się tej ustawie, ale całkiem poprzeć było głupio.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: czemu nie wrzucisz od momentu jak był atakowany i popychany przez tych pieniaczy nim doszła policja?
Popierasz fizyczne atakowanie ludzi o innych poglądach? Zwłaszcza, że atakują gościa, który się wstrzymał.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Czy ty się dobrze czujesz? TVN absolutnie nic nie robił aby ten twój pluralizm zachować i nie zapraszali konfederacji w swoich stacjach. Więc dlaczego mieliby bronić stacji która ciągle ich atakowała?
Trzeba by być debilem by tego nie rozumieć
  • Odpowiedz