Wpis z mikrobloga

@Poemander: Czy ja wiem? Dla mnie to, że nawet nie mając wpływu na głosowanie nie potrafili symbolicznie zagłosować przeciw to wystarczający sygnał za tym, że PiSowi sprzeciwić się nie chcą, bądź wręcz im nie wolno. No i kwestia tych "poprawek", które de facto miałyby uwiarygadniać tę ustawę, mimo że nic by nie zmieniały w kluczowych jej kwestiach.
  • Odpowiedz
zrozum typie ze oni mają #!$%@? w tvn tak jak TVP najchętniej by wyjebi obie te stacje


@Hurytig: Przecież rozumiem, oni mają #!$%@? w wolność słowa czy pluralizm, jedyne w co nie mają #!$%@? to jak trzeba coś o gejach albo Żydach pojęczeć albo pajacować z maseczkami.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: To dziś, to był symboliczny gest dla prymitywnego elektoratu. Uważam, że to źle wkładać dziś wszystkich do jednego wora ostracyzmu, bo później nie mają motywacji by liczyć się z szerszym elektoratem, skoro tak czy siak ostateczna reakcja jest właśnie taka. Trzeba imo choć docenić rozsądek po stronie korwinowców w tak skrajnej kwestii. Pomimo, że akurat TVN zawsze traktował i przedstawiał ich jako szczególne zło, jeszcze za czasów choćby KNP.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Sprzeciwili przy pierwszym głosowaniu - wszyscy zgodnie za odroczeniem. Później nie głosowali -zgodnie z całą opozycją. Trzecie głosowanie to właśnie symbolicznie - większość PiSu była już ewidentna.
  • Odpowiedz
@syn_kolezanki_twojej_starej: Co nie zmienia faktu, że cały czas mogą mieć nadzieję, że jak będą mili dla Kaczyńskiego, to coś im da. To, że są największymi frajerami w polskiej polityce, których rozegra każdy, to wiadomo. Rzucisz jakimś tekstem o LGBT/lewactwie i już zagłosują tak, jak chcesz. Ale ciężko nie odnieść wrażenia, że jednak patrzą na niego z pewnym podziwem.
  • Odpowiedz