Wpis z mikrobloga

RafB 23 min. temu 0

@Minieri: Państwie które demokratycznie wybrało parlament, który spełnia wolę większości swoich wyborców? Co w tym autorytarnego


@RafB: serio przestali was puszczać do szkoły czy jak xdddd serio na WOSie uczyli was ze w demokracji jak ktoś dojdzie do władzy to może odwalać co mu się podoba, bo tak wybrała większość xddd?

Nie dziwi mnie ani trochę stan polskiej polityki skoro w spoleczenswie są
  • Odpowiedz
@kogut_20: jest różnica między Polakiem a p0lakiem. Ja przez 10 lat pracy płaciłem uczciwie podatki, tworzyłem miejsca pracy i dbałem o to żeby w Polsce było jak najlepiej.

Ty nawet nie masz pojęcia jak działa uchwalanie prawa w twoim kraju wiec o czym ty chcesz do mnie mówić xd.

Ha tfu. Nie dziwie się ze tak ten kraj wyglada jak taki szajs intelektualny został xddd
  • Odpowiedz
@martwykotek ale skończ głosić jakieś szurskie teorie, że nie wiem nic o tworzeniu prawa, skoro prawidłowo przedstawiłem schemat co się z tą ustawą będzie działo XD
Dbałes o to, żeby w Polsce było jak najlepiej, dlatego dzielisz sobie Polaków na 2 kategorie (zapewne tych co lubią PiS i resztę), oczywiście gardząc jedną z tych kategorii (do której oczywiście ty nie należysz, bo jesteś wspaniały xD)
  • Odpowiedz
skoro prawidłowo przedstawiłem schemat co się z tą ustawą będzie działo XD


@kogut_20: nieprawidłowo bo napisałeś ze nic się nie stało, podczas gdy to przepchnięcie prze sejm ma realne konsekwencje zwłaszcza przy wsptrzymaniu się Konfy od głosu

Co ja poradzę ze mieszkają tez w pl ludzie którzy maja w dupie ten kraj wystarczy tylko żeby władca im nasypał do michy a skąd weźmie to ich nie
  • Odpowiedz
  • 0
@kogut_20 Ponieważ nie odpowiada ci demokracja a ustroj w państwie to dosyc wazna rzecz, bardziej komfortowo będzie ci się zylo w Bialorusi/Rosji
  • Odpowiedz
@Eoon nie będzie mi się żyło komfortowo, bo nie znam języka xD skończ robić fikołki i przesiedlać ludzi. Już byli tacy, co chcieli "szkodliwych" wysłać na Madagaskar
  • Odpowiedz
@kogut_20: No tak im poszło ze dalej nie wiesz jak działa proces legislacyjny o którym piszesz ani nie jesteś w stanie sobie tych informacji poszukać. Xd

Dodatkowo popierasz władze totalitarna /autorytarna xdd nie mam pytań. Ha tfu
  • Odpowiedz
  • 0
@kogut_20 Szybciej sie nauczysz jezyka niz doczekasz w polsce autorytaryzmu wiec warto sie wybrac za wschodnia granice, zwłaszcza ze język latwy do nauczenia dla Polaka.
  • Odpowiedz
@martwykotek wiem, to że ty masz urojenia to nie znaczy, że taki są fakty. Jeszcze taka jedna rzecz: to że napiszę "hatfu" to nie znaczy, że na kogoś plujesz. Tak jak inne wykopki z liceum piszące, że zarabiają 20k na programowaniu, masz dokładnie ten sam śmieszny mechanizm wcielania się w jakieś role w twojej głowie. Polecam wyjazd na Choroszczy, nie na badania, a na stałe xD
  • Odpowiedz
@Eoon nigdzie się nie wybieram xD tutaj mam całą rodzinę, majątek itd. dlaczego miałbym wyjeżdżac? Dalej nie podałeś jakiegoś normalnego powodu
  • Odpowiedz
@Aquamen nie jestem pisowcem, to po pierwsze. Po drugie tak, zgłosiłem twój komentarz. I co masz zamiar z tym zrobić? Zesrać się publicznej, że zua moderacja nie pozwala mi wyzywać innych użytkowników? XD
  • Odpowiedz