Wpis z mikrobloga

@kogut_20: podał ci normalny powód - ustrój w państwie. Jeśli wolisz rządy totalitarne zawsze możesz z rodzina przenieść się do takiego kraju.

To łatwiejsze niż myślisz a życie w zgodzie ze swoimi przekonaniami jest bardzo ważne dla zdrowia psychicznego.

Mi przeniesienie rodziny i majątku zajęło niecałe 4 miesiące - protip: sprzedaż mieszkań nie jest trudna a zawsze można wynająć. I to było 9 lat temu z hakiem

Teraz pewnie jest
  • Odpowiedz
@Aquamen twoim zdaniem wyrażanie własnej opinii na czyjś temat to prowokowanie? Doskonale wiem, że chciałeś napisać do mnie "zachowałeś się jak szmata", ale zastąpiłeś słowo "szmata" nazwiskiem Kukiza. Bo widocznie bałeś się bana.
  • Odpowiedz
@martwykotek to nie jest żaden normalny powód, to jest chęć pozbycia się "przeciwnika politycznego" (XD) poprzez jego emigrację.
No widzisz, tylko ja wolałbym żeby to w moim kraju było normalnie. A tylko dlatego, że jest inny ustrój nie będę z niego uciekał. Ludzie za za PRLu też nie uciekali tylko z powodu "złej władzy". No ale takie wydmuszki neuropejskie tego nie zrozumieją, bo najważniejsze to zarobić dużo hajsu, poruchac się, naćpać
  • Odpowiedz
@Aquamen nie zesraj się xD
Nie dziwię się, że jedne co umiecie napisać to "Kukiz szmata"/"**** i konfederację". Nie potraficie prowadzić normalnej dyskusji xD
  • Odpowiedz
@Aquamen no i znowu nie zrozumiałeś. Pieniędzy mi nie brakuje. Stawianie ich na pierwszym miejscu uważam za żałosne. I takich ludzi również. A ty tylko potwierdzasz moje przypuszczenia, robiąc kolejne fikołki
  • Odpowiedz
@martwykotek nooo wiadomo, jak ktoś ma inne zdanie niż ja to płatny troll, przecież nie da się mieć innych poglądów na dany temat, tylko moje są prawdziwe, moja prawda jest najmojsza etc.
Smutne musisz mieć życie
  • Odpowiedz
@Aquamen zapewniam cię, że więcej wrzucam do budżetu, niż ty xD i to nie procentowo, a kwotowo
Ale zapewne tobie to się nie mieści w głowie, bo przecież wg ciebie jestem płatnym trolem rusko-pisowskim co tylko podstawówkę skończył zaocznie xDD
  • Odpowiedz
@martwykotek a ty jak na fana demokracji i ustroju na wzór republikańskiego masz strasznie małą tolerancję ja cudzy pogląd i strasznie ubogi zasobów słownictwa w prowadzonej dyskusji
  • Odpowiedz