Wpis z mikrobloga

@martwykotek kto "rozjebujecie"? Nie mam nic wspólnego z pisem, kukizem, ani konfą XD no ale mózg neuropków nie jest w stanie tego przyjąć do świadomości, bo pan Donald przecież inaczej mówił xD
Ludzie ginęli za to, żeby istniała antypolska szczujnia typu tvn/tvpis? Niezły fikołek
  • Odpowiedz
Ludzie ginęli za to, żeby istniała antypolska szczujnia typu tvn/tvpis? Niezły fikołek


@kogut_20: nie godzi mi już o to jakie prawo zostało uchwalone ale jak zostało uchwalone. Jeśli dla Coebie głosowanie „do skutku” i polityczne #!$%@? jest normalne to jakoś mnie to nie dziwi

Ale komuś dupa pęka. Mam #!$%@? w Ciebie bo wyjechałem ponad 10 lat temu mam tu firmę j rodzine ale jak czytam wystawy podobnych tobie to
  • Odpowiedz
@martwykotek co cię nie dotknie? Ty wiesz w ogóle co się teraz dzieje? Ustawa została przegłosowana w sejmie, ma trafić do senatu, a tam będzie blokowana. Nic się nie stało, dlatego mam bekę z neuropków, jak i konserw. Nic się nie stało
  • Odpowiedz
@Minieri: Państwie które demokratycznie wybrało parlament, który spełnia wolę większości swoich wyborców? Co w tym autorytarnego? A to że Ty lubisz TVN i twoja racja jest twojsza niż mojsza... to tak nie działa misiu...
  • Odpowiedz
@kogut_20: jakoś mnie to nie dziwi ze nie masz pojęcia jak działa proces legislacyjny w swoim własnym kraju

Zablokowana będzie raz, potem wróci do sejmu i jeśli sejm ja przegłosuje większością bezwzględna to trafi do podpisu prezydenta.
Ogólnie pozycja senatu w ustawodastwie polskim jest dość słaba. Nazywany jest nawet izba reprezentacyjna.

Nie uczą was w szkole jak działa ustanawianie prawa w Polsce? Za moich czasów z tego pisało się sprawdzian. Chyba ze uczą ale na mało podatny grunt
  • Odpowiedz