Wpis z mikrobloga

@blackvanilla: też próbowałam, ale za bardzo się chwiałam i ostatecznie rzuciłam to w cholerę. :D powodzenia - z tego co zauważyłam, Ty jesteś ambitna i uparta w dążeniu do celów, więc na pewno Ci się uda.
  • Odpowiedz
@hqvkamil: trzeba troszkę w siebie "zainwestować" żeby potem robić szał wśród niebieskich pasków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@austra: dzięki wielkie, aż się wirtualnie zarumieniłam! :D Akurat z chwianiem się czy stawaniem na palcach nie mam żadnych problemów, ale i tak ze mnie jest jedna wielka przysiadowa oferma. No nic, być może za trzy miesiące będę już wymiatać. ;)
  • Odpowiedz
@biuna: przerabiałam kiedyś układy proponowane przez Mel i faktycznie jej treningi są świetne, jest niesamowicie dynamiczną i pozytywną osóbką - a przynajmniej na taką wygląda. O niebo lepsza od Chodakowskiej. ;) Nie wiem tylko jak z ich długotrwałymi efektami bo niespecjalnie spodobało mi się ćwiczenie "przed telewizorem na dywanie" i przerzuciłam się na biegi.
  • Odpowiedz
@blackvanilla: no ja właśnie czytam, że już po tygodniu jej treningu na pupę widać efekty. I chętnie bym spróbowała, ale definitywnie nie chcę zrzucić tyłka, tylko poprawić wygląd i się trochę obawiam.:<
  • Odpowiedz
@czlapka: Gdybym tylko mogła... :) Ale wiesz co, to chyba nie rozbija się o upór. Po prostu prawda jest taka, że jak człowiek sam nie zrobi nic ze swoim ciałem/kondycją/zdrowiem to nikt go w tym nie wyręczy, a każdym kolejnym rokiem jakoś trudniej mu się do tego zabrać.

  • Odpowiedz