Wpis z mikrobloga

Elo mało czasu zostało, więc na biegu zapytam jakie nieoczywiste transfery polecacie? Ja myślę, że Doherty może nieźle wyglądać, bo za Nuno w Wolves wymiatał, więc jego nowy/stary trener może go postawić na nogi. Greenwood zagrał ostatnio 90 minut z Evertonem i nawet gola strzelił. Gray z Evertonu chyba grał we wszystkich trzech ostatnich sparingach i nieźle wyglądał (gola z karniaka srzelił), do tego Richarlison na pewno nie zagra w pierwszych meczach i DCL jest lekko kontuzjowany. A Wy co polecacie?
#fpl
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PoteznyJupter: Nuno nie grał chyba jeszcze Totkami z wahadłowymi, więc póki co Doherty na prawej w czwórce obrońców. Ja bede się przyglądać Pepe bo za 7.5 jest zawodnikiem z największym xG w tej cenie z poprzedniego sezonu i bodaj z najwieksza iloscia kontaktow w polu karnym. Biore na pewno Behrame i Barnesa.
@PoteznyJupter: ciekawą opcją może być Adam Armstrong kupiony przez soton jako zastępstwo Ingsa ale cena jeszcze nieznana, ciekawi mnie jeszcze powrót Younga do ligi, w Serie A nawet dał rade, jeżeli będzie w wyjściowej 11 to może robić dobre punkty

ja się ogólnie wstrzymuje z budowaniem składu dopóki sytuacja z Lukaku jest niejasna bo jeżeli przyjdzie to będzie must have