Wpis z mikrobloga

@arekarek: koleś. Jeszcze raz przeczytaj to co napisałem. Powoli. Dokładnie.

Dla mnie może tych muzułman być u nas i pół miliarda. Tak długo jak to będą normalni ludzie którzy nie traktują swoich kobiet jak niewolnic itp.

Turek który oficjalnie jest muzułmanem ale jego kobieta nie traktuje kobiet gorzej niż przeciętny Polak nie jest problematyczny. Jakiś szajbus któremu się nie podoba jak jego kobieta wyjdzie z mieszkania bez zakrywania swojej twarzy już
  • Odpowiedz
Gdyby bylibtu jeszcze islamiści, to tego tylu akcji było by jezzcze więcej.

Dlaczego wy lewacy jesteście tacy głupi?


@hamuj_sie_hamuj_sie: a to spoko, skoro wyimaginowani islamiści sa gorsi to z chęcią będe akceptował szurów narodowokatolskich i tym podobnych pomyleńców xD
  • Odpowiedz
@Davidozz: Nie. Argumentem jest, że są w Szwecji, Niemczech, Wielkiej Brytani, i innych państwach które "wzięły ich pod swoją opiekę", dzięki czemu liczba gwałtów, morderstw, ataków terrorystycznych, zamieszek itp. jest o wiele większa. A nawet da się zaobserwować znaczący wzrost liczby gwałtów, który 1:1 koreluje z przyjmowaniem "uchodźców"
  • Odpowiedz
Po prostu w Polsce kradzież do pewnej kwoty to nie przestepstwo.


@fajnypierozek: Zdziwię cię, ale tak jest w większości krajów, po prostu kradzież poniżej pewnej kwoty to wykroczenie, ale nadal karane. We francuskim czy niemieckim kodeksie karnym też tak jest np. inna jest kara za kradzież cukierka, a inna za samochodu.
  • Odpowiedz
@djtartini1: taki fakt, ze w Polsce zrobisz zdjece #dupeczkizprzypadku albo klepniesz obcą rozową w dupę to normalność i takie konskie zaloty.

W DE jesteś przestępcą seksualnym. Podobnie kradzież w Polsce mozesz krasc do 116€ i popelniasz tylko wykroczenie jak za przejscie na czerwonym świetle.

No i cyk zielona wyspa! Fajrant! Najbezpieczniejszy kraj ja swiecie w statystykach.
  • Odpowiedz
no tak, ale nie wiem co to ma wspólnego z kradzieżą


@djtartini1: rozumiesz już? Zmiencie jeszcze kradzież dopiero od 100k zł a gwalt dopiero jak homoseksualny lewak przerucha siłą konserwatywną kobietę.

Wtedy w statystykach przestepczosci bedziecie mieli o%

Patrz jakie to proste xD cyk i zielona wyspa fajrant!
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: hmm no na pewno coś w tym jest, jeśli chodzi o zaniżanie statystyk. Każdy kraj ma swoje przekłamania np. Niemcy liczą osoby na stażach dla bezrobotnych jako pracujące, Hiszpania również. W Kalifornii próg kradzieży to bodaj 1000$, bo to prawo stanowe.
  • Odpowiedz
@zomos: Zaraz możemy porównać ilość ofiar przejechanych na śmierć przez terrorystów w Europie i tych zabitych przez pijanych kierowców. Zobaczymy co stanowi w Polsce większy problem
  • Odpowiedz