Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@hamuj_sie_hamuj_sie: Ja jestem islamistą i jakoś nie rozjeżdżam ludzi autobusem jak polacy. Musisz przeewaluować swoje przekonania bo mijają się z prawdą

@Davidozz: a ja jestem Polakiem i też nie rozjeżdżam
  • Odpowiedz
@Davidozz: kłótnia jak dzieci z przedszkola. CHYBA TY xD

@arekarek: Ilu w Polsce masz faktycznych, praktykujących muzułman? Te wszystkie Turasy to meczetu po parę lat nie widzieli.

Zresztą problem nawet nie jest w samej wierze tylko skąd takich imigrantów bierzemy i skąd brać mieliśmy. Czeczeni cholernie często są uwikłani w jakieś nielegalne akcje i nic dziwnego jak tam 12 latki biegają z kałachami a my później żadnych terapeutów
  • Odpowiedz
@fajnypierozek @BurzaGrzybStrusJaja: Nic nie wiem o metodyce tego badania, ale na podstawie tytułu badania można wysnuć przypuszczenie, że istnieje pewna korelacja między % osób które spotkały się z przestępstwem W OKOLICY ZAMIESZKANIA a gęstością zaludnienia danego rejonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozumiem tylko co ta CHRZEŚCIJAŃSKA Grecja i Bułgaria takie wyrywne, może to ten bałkański temperament ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Davidozz - @fajnypierozek @BurzaGrzybStrusJaja: Nic nie wiem o metodyce tego badania,...

źródło: comment_1628666464AAmuT9FftGj5vo6TzgaBXH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Davidozz: to wyobraz sobie w jakim gownie bysmy zyli jakby tu jeszcze mohamedy z nożami biegały xD chociaz jest szansa ze wyrżneliby sie nawzajem z sebkami, to by bylo nawet ok
  • Odpowiedz