Wpis z mikrobloga

@arekarek: skąd te liczby? Dane sprzed dwóch lat liczbe ich w ogóle podawały jako max 25k.

Coś mi się wydaje, że trochę tutaj zmyślasz albo nie zrozumiałeś czym jest praktykujący muzułmanin.
  • Odpowiedz
To ma być argument? Że jakby tu byli xDDDD


@Davidozz: Kiedy rozmawiamy o polityce imigracyjnej, jedynym istotnym argumentem jest "co by było, gdyby oni tu byli". Czy sprowadzenie mas arabskich muzułmanów polepszyłoby w jakikolwiek sposób nasz kraj? Odpowiedź jest oczywista - nie. Zatem nie należy tego robić.

Nic nie wiem o metodyce tego badania, ale na podstawie tytułu badania można wysnuć przypuszczenie, że istnieje pewna korelacja między % osób które spotkały
  • Odpowiedz
Przepraszam bardzo, a co złego jest w analizie kontrfaktycznej? Uważasz, że nie ma ona sensu?


@problemat: Serio myślisz, że ta ameba ma szanse zrozumieć tak trudne słowo, jak "kontrfaktyczny"?
  • Odpowiedz
@Davidozz napracowane, jak paski w głównym wydaniu wiadomości. A wiesz, że Polska to państwo pełne murarzy, w mojej pracy jest ich 6 i na osiedlu znam 2 i jeszcze 3, to koledzy mojego starego. Poza tym jak byłem na emigracji to w pracy też spotkałem 8 murarzy i co najlepsze, byli Polakami, wiec to musi byc prawda nie ma innej możliwości ( ͡º ͜ʖ͡º)

Twój mur jest
  • Odpowiedz