Wpis z mikrobloga

Kiedyś to były wolne media...

Swoimi dzisiejszymi działaniami władza Donalda Tuska przyznała się do winy. PO nie cofa się dziś przed naruszaniem wolności słowa, tajemnicy dziennikarskiej i wszystkich tych wartości, które w wolnym świecie są podstawowymi zasadami. Dlatego wszyscy, którym zależy na wolnej i demokratycznej Polsce, powinni dziś stanowczo zaprotestować.


https://natemat.pl/106763,abw-weszla-do-redakcji-wprost-zadaja-wydania-nosnikow

#pispojednozlo

#takaprawda #bekazpo #bekazlewactwa #bekazpisu #bojowkadonaldatuska #4konserwy #neuropa #heheszki #bekazpodludzi #polska #tusk #polityka #tvn #tvpis
  • 26
@defkor raczej sam ciągle je zalicza widząc jak opozycja odrabia straty do PiSu. Odpowiedzi zazwyczaj nie pozostawiają na nim suchej nitki, bo wychodzi, jak niemerytoryczna jest działalność @Poland i jak #!$%@? on swoje treści
@defkor typ powtarza te same dyrdymały z częstotliwością w jakiej karabin maszynowy MG42 strzela. Nie dziwota, że niektórzy tracą cierpliwość.

Z drugiej strony: jesteś pewien, że to odpowiadający mają problem? Czy raczej to OPowi poleciały łzy, skoro zaczął usuwać komentarze?
@Nitfluad niech usuwa i blokuje, jesli jest autorem to mu wolno, miej pretensje do tworcow wykopu, ze tak dziala portal. Nie ma przymusu komentowania i udzielania sie. Jakos najbardziej przeszkadza on (hatfu na lewackich obroncow tolerancji) lewackim obroncom tolerancji. Albo smiecisz tak jak oni albo jestes przeciwko nim. To sa ich psychiczne problemy nie moje XD
@defkor gdzie piszę, że mi ono przeszkadza? Stwierdziłem, że najlepiej dajesz się poznać (jako żałosny frustrat) ustawiając taki a nie inny obrazek profilowy. Rozumienie tekstu pisanego - ndst. Skonsultuj swoje urojenia z jakimś profesjonalistą, zanim zrobisz coś przez co trafisz do pokoju bez klamek
@Nitfluad przerabialem juz tutaj takich prostych chlopkow jak ty XD zalosni jestescie. I prosci XD

Przyczepiles sie jak niechciany brud do mnie jak napisalem, ze takie boty jak ty maja problem, ze gosc korzysta z portalu. Bo moze. Zakop jesli masz mozliwosc, zglos tez i stul jape. Nie musisz sie tu tlumaczyc z niczego, jestes nikim i nikogo za bardzo nie obchodzisz XD
@defkor tak bardzo cię nie obchodzę, że na odpisywanie mi poświęciłeś ostatnie 45 minut? Sprzeczność to twoje drugie imię. Tylko żebyś się nie przerobił na śmierć, mocarzu
@defkor a ty dałeś się wciągnąć jak uległy, nieświadomy dzieciak klesze. I kto tu jest prosty? Jbc, to nie masz co liczyć na odpowiedź po zamieszczeniu kolejnej płaczliwej repliki, sam nie poświęcę ci choćby minuty więcej