Wpis z mikrobloga

#samochody #auto #motoryzacja czy uważacie (ja się kompletnie nie znam) BMW 325i E36 w kabriolecie w automacie jest warte 40k? I czy faktycznie może zdrożeć w przeciągu 2-5 lat? Czy raczej tanieć? Auto 22letnie obecnie, stan bardzo dobry
  • 25
@czuczer: będzie tanieć. Autko na pierwszy rzut oka fajne i stosunkowo tanie, ale gdy coś się zepsuje to rachunek z warsztatu potrafi przewyższyć wartość auta. Jeśli kupujesz bo chcesz zarobić to kompletnie nie tędy droga, ale jeśli jesten fanem marki, pasjonatem i masz fundusze żeby się nim opiekować i autko będzie sprawiało ci frajde to jak najbardziej.
@Dejwi996 ja też bym nie dał ale tesc kupił i twierdzi że jego klient mówił mi że za 2-3 lata sprzeda za przynajmniej 10k więcej. Ja twierdzę że dupa a nie sprzeda z zyskiem ale co ja tam wiem :) pojeżdżę se kabrioletem czasem i tyle mnie to interesuje :)
@cwlmod: jak dał 40k to przepłacił. Nawet jednej takie oferty nie widzę na otomoto. Jakby dał 30k to spoko. Tym nie mniej jestem w szoku, że ten ceny osiągnęły już okolice średniej na wyoskości 30k. Jak sprzedawałem mojego sedana w maju to oferty była tak samo mało ale ceny urosły z poniżej 10k na około 15k. Teraz już się zbliżają do 20k
@czuczer: Jeśli mówimy o zadbanym egzemplarzu, to na pewno już nie stanieje, e36 jest już powoli Young timerem, za "stan kolekcjonerski" w fajnej wersji z fajnym silnikiem trzeba zabulić i oczywiście, że będzie drożeć. No ale 40k to jak dla mnie gruba przesada xD
@czuczer: Koszy części są bardzo tanie. Największym problemem jest dach, jak we wszystkich kabrioletach. Możliwe że wszystko co gumowe będzie się sypać, ale nie mam pojęcia jak wyglądają auta z japoni. Widziałem tylko na zdjęciach, że auto wygląda jakby miało 100k przebiegu ale nie 25 lat