Wpis z mikrobloga

Jak P0lka kłamie Mirka żeby go spławiac lub zrobić beta bankomat 1. koleżanka mnie namówiła na portal randkowy - Wstydzę się że szukam faceta przez neta
2) Jesteś za dobry dla mnie i nie zasługuję na ciebie - #!$%@? pantoflarzu bo mnie nudzisz
3) zdzwonimy się kiedyś - nie dzwoń do mnie już bo mi się nie podobasz i nie odbiorę
4) Eksperymentowałam kiedyś w seksie ale teraz szukam normalnego związku - wiele facetów mnie przeleciało i sypiałam także z żonatymi i w trójkątach nie całuje się i nie idę do łóżka na pierwszym spotkaniu - 6. wiele razy dałam dupy na pierwszym spotkaniu bo poleciałam na wygląd faceta ale on mnie w #!$%@? zrobił bo na drugi dzień już nie zadzwonił
7) Jestem nieufna do facetów - wielu mnie przeleciało bo poleciałam na ich wygląd i dobry bajer i mam już dość
8) potrzebuje czasu by się do ciebie przekonać - mam innych adoratorów którzy mnie kręcą i nie wiem na którego z nich się zdecydować
9) czy masz prawo jazdy ? - czy masz auto by wozić moją dupę i być darmową taksówką ?
10) chce być sama na razie i nie 10) chce być sama na razie i nie jestem gotowa na związek - miałeś swoje 5 minut i nie podobasz mi się jako partner i kończymy znajomość
11) On jest tylko kolegą - daję mu dupy regularnie ale nieoficjalnie bo on ma żonę
12) Potrzebuje przestrzeni i nie lubię zazdrośników - Lubię zdradzać
13) mam ochotę na dobrą kawę - zasponsoruj mnie w drogiej kawiarni
14) nadajemy na innych falach - jestem wielką damą a ty jesteś dla mnie nikim ja jestem studentką filologi prawa a ty zwykłym Robolem.
15) jestem niezależna i sama mogę sobie zapłacić za obiad - albo zapłacisz za ten obiad albo #!$%@? frajerze bo jedynie umawiam się z takimi co fundują
16) lubię jak mężczyzna się mną zajmuje w łóżku - lubię jak facet liże mi cipę
17) oczekuję partnerstwa w związku - ma być tak jak ja chcę
18) zerwaliśmy ze sobą - porzuciłam go z dnia na dzień wielką damą a ty jesteś dla mnie nikim
19) Wygląd się nie liczy liczy mówię tak żeby połechtac swoje ego
#blackpill #tinder #p0lka
  • 14