Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób delikatnie zerwać z chłopakiem po dość długim związku (> 5 lat)?
Na początku byłam niesamowicie zakochana, jeszcze dwa lata temu marzyłam o tym, że będziemy zawsze razem, z gromadką dzieci, itp.
Potem czas mijał, a ja powoli dokonywałam odkrycia, że mamy inne oczekiwania od życia i zaczynamy coraz bardziej się różnić.

Jednocześnie jest on dla mnie wspaniałym przyjacielem i kończąc taki związek nie chciałabym zrywać znajomości, chciałabym żebyśmy mogli pozostać przyjaciółmi i czasem się spotykać, bo nadal coś do niego czuję. Bardziej są to uczucia przyjacielskie i opiekuńcze, nadal zależy mi na tym by miał w życiu jak najlepiej. Po prostu kocham go już w trochę inny sposób niż kiedyś.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6111ac50be8421000b712888
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 50
  • Odpowiedz
@little_muffin:
Opka pisze wyraźnie:
„Jednocześnie jest on dla mnie wspaniałym przyjacielem i kończąc taki związek nie chciałabym zrywać znajomości, chciałabym żebyśmy mogli pozostać przyjaciółmi i czasem się spotykać, bo nadal coś do niego czuję. Bardziej są to uczucia przyjacielskie i opiekuńcze, nadal zależy mi na tym by miał w życiu jak najlepiej. Po prostu kocham go już w trochę inny sposób niż kiedyś.” Jakoś nie widzę tu wyraźnie „zrobię co
  • Odpowiedz
@little_muffin: Wśród wielu innych czerwonych flag? Stawianie w centrum siebie, ona nie pyta, nie interesuje się tym jak on się poczuje, nie zastanawia się nad tym. Pisze, ze ona chce dalej się przyjaźnić i tyle, bo TERAZ on zachowuje się tak czy tak czyli jest „dobrym przyjacielem”. Tylko dlaczego zakłada, ze facet po zerwaniu ma zachowywać się dalej tak samo, może przyjaciółki traktuje inaczej? Sami na wykopie piszecie tyle o
  • Odpowiedz
ze ze swoimi ex przyjaźnią sie… osobiści dyssocjalne czyli ze psychopaci… także tego…


jesu co ty pjerdolisz xddd
daleko mi do psychopatii jak to tylko możliwe i nie miałbym problemu żadnego z cumplowaniem się z ex (po przetrawieniu rozstania)

dlaczego właściwie to miałby być problem dla w miarę dojrzałego emocjonalnie człowieka bez jakichś #!$%@? stylów przywiązania czy innych problemów z przetwarzaniem własnych emocji?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chce dolewać oliwy do ognia ale wydaje mi się, że kogoś po prostu poznałaś nowego, do kogo Cię ciagnie. Nie ma takiego czegoś jak pokochanie z dnia na dzień. Nawet jak jest patola.

Co do „przyjaźni” to chcesz po prostu sobie zostawic furtkę na typa. W razie czego, jak Ci się znowu zachce jego towarzystwa to będziesz miała interaktywna zabawkę. On będzie latał i sobie wyobrażał bóg wie
  • Odpowiedz