Wpis z mikrobloga

Mireczki - ma ktoś E60 525d? Pytam konkretnie o ten motor 177km czyli 2.5L. Powiedzcie mi jakie jest spalanie w tym aucie po mieście z automatem? Mowa o dużym mieści jakim jest WWA, zastanawiam się nad zakupem ale chciałbym wiedzieć ile to realnie chla xD I ile wchodzi oleju? Bo podają na różnych stronkach inaczej od 7.3L do 8.5L..

#bmw #e60 #bmwe60
  • 15
@siemawpadajdomejkuchni jak masz E91 to znasz bmw i ich elektronikę z tamtych lat, e60 ma dodatkowo aluminiowy przód, amory też, drogi zawias, hamulce zakładać najlepiej ori, stary diesel z milionem problemów dookoła zaczynając od sterownika świec, przez cały osprzęt, kończąc na dpfie. Jak się zacznie sypac to nie skończy, mało kto sprzedaje dobre auto.

Można iść na skróty jak w tej paście o e60 ale co wtedy zostaje z tego samochodu? Nie
@kipowrot: Jeżdżę po mieście ale do roboty mam 40km dziennie z czego 30km to jest obwodnica to raz, dwa to przynajmniej 2-3x w miesiącu robię trasy 400km i szkoda mi się męczyć z benzyniakiem który przy 140-160 już swoje wypije, i nie jest zbyt rozwojowy jeśli chodzi o zwiększanie mocy :)
@siemawpadajdomejkuchni: u mnie 530d z mapą na 300 kuca, automat pali od 10L w górę w mieście, w trasie tak z 7L jak jadę tak do 150km/h. Najmniej udało mi się 5,8L osiągnąć na trasie około 100km, ale nie przekroczyłem 120km/h i jechałem najbardziej eco jak tylko umiem.