Wpis z mikrobloga

@Bartex16: To, że gra action RPG z 2020 roku jest porównywana do New Vegas to zwycięstwo samo w sobie ( ͡ ͜ʖ ͡) Co ciekawe New Vegas na premierę był szkalowany gorzej od Cyberpunka za wycięty kontent i bugi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bartex16:
Zależy w czym rozliczać, pomiając już oczywstości rzędu technologii to FNV IMO wygrywa we writingu i strukturze questów ale poza tym mogą się równo ścigać, która gra jest bardziej pocięta i niedokończona.

Na youtubie jest facet, który ma ponad 60 odcinków od 15 do 30+ minut opowiadających o rzeczach wyciętych z FNV:
https://www.youtube.com/watch?v=E5heT7RA76U&list=PLfLdS8J9fUhTE_8mPM_yx1ehPRWBf79Hs

Wydaje mi się, że FNV głównie przeżył z tego samego powodu co każda gra od bethesdy -
  • Odpowiedz
@slums: oj nie przeciez, gra jest genialna z powodu muzyki, eksploracji i humoru w dialogach, da sie spokojnie grac bez modow np. ja teraz zakupilem na x360 za 17zl + DLCki i przechodze znowu

  • Odpowiedz
Na youtubie jest facet, który ma ponad 60 odcinków od 15 do 30+ minut opowiadających o rzeczach wyciętych z FNV


@slums: ale gra nie sprawia wrazenia jakby badoski #!$%@? wpadl do studia z toporem
  • Odpowiedz
@Bartex16:
Cóż, każdy ma inne potrzeby i podejście ¯\_(ツ)_/¯
Dla mnie wszystkie gry bethesdy z FNV włącznie bez 100-200 modów na PC są niegrywalne bo wszystko od grafiki przez mechaniki jest sztywne w ch*j, nie mówiąc o UI które jest jasno projektowane w kierunku pada a nie klawiatury i myszy.

gra nie #!$%@?

No to też nie jest jakiś wielki argument porównawczy bo akurat pamiętając historię, FNV również ledwo ale to
  • Odpowiedz
@Bartex16:
Wiem, że samej gry nie robiła Bethesda ale silnik jest ichniejszy oraz gra powstała na ich zlecenie.
FNV jest lepszy fabularnie i RPG'owo ale technicznie to taki sam jank jak reszta gier bethesdy na Gamebryo - jak nie gorszy przez to że był bardzo niedokończony i pocięty.
  • Odpowiedz
@Bartex16: W Falloutach przede wszystkim eksploracja jest nagradzana, nie to co w Cyberpunk gdzie za rączkę nas gra prowadzi a jak spróbujemy na własną rękę eksplorować, to gra jest martwa.
  • Odpowiedz
@Dundes2136:
Dlatego też bethesda bardzo szybko zadusiła projekt i nigdy więcej nie zlecała produkcji gier firmom zewnętrznym.
Sam Obsidian również dostał od nich wiele kłód pod nogi, od skróconych terminów żeby gra wyszła gorza po obcięcie premii bo rozliczali się podobno wg wyniku na metacriticu gdzie brakło im podobno punkta do progu premiowego.

Todd to taki sam #!$%@? jak ten, no... ten nasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bartex16: spędziłem 145h w Cyberpunku i raczej się nie zgodzę ale ja po prostu czekałem od 2013 na koniec tej męczarni oczekiwania. Dobry średniak z potencjałem
  • Odpowiedz
@Bartex16: New Vegas to najbardziej przereklamowana gra w jaką kiedykolwiek grałem. Mechaniczy bankrupt z miernym gameplajem, którego otwarty świat jest pustą, nudną atrapą(dlaczego nikt nie porównuje otwartego świata FNV z Red Dead Redemption(2010), tak jak ludzie na siłę porównują otwarty świat RDR2 z CB2077?). .
Pod względem grafiki i ścieżki dźwiękowej, żenada. Towarzysze nudni, jak w każdej grze obsydianu(może z wyjątkiem Tyranny). Jedyne, czym ta gra może się bronić to jej
  • Odpowiedz