Wpis z mikrobloga

@dinor913 nie może być, przed chwilą sprawdzałem! :) Jak wejdę w link, który podałem i posortuję po dacie rosnąco, wszystkie oferty na pierwszej stronie są dostępne. Może miałeś już sesję otwartą ze starymi danymi z serwera? Spróuj proszę raz jeszcze, ewentualnie wklej link do listy ofert, którą sprawdzasz.
@dinor913, ale babol! :D jak jesteś na desktopie to linki do oferty działają (po prawej stronie oferty masz bezpośredni link do ogłoszenia, wysuwający się niebieski przycisk po prawej). Natomiast sama oferta w naszym serwisie jest niedostępna bo mamy w API zmienną, która nie zwróci informacji o ofercie starszej niż X dni, i te oferty z początku roku własnie się na ten limit łapią. Dzięki za znalezienie, bo klikałem tylko w linki
@zametr: bardzo ciekawy serwis, szczególnie opcja sprawdzania cen historycznych i do tej opcji mam pytania

-Wydaje mi się że nie jesteście zapięci na konkretną ofertę tylko na parametry wyszukiwania, mam rację?
Ma to jeden wielki plus, jak klient odnowi ofertę kasując starą ofertę i zakładając nową to jesteście dalej w stanie ją śledzić
ale
czemu np oferta poniżej śledzi zmiany cenowe od 27 lipca a oferta jest aktywna od 3 lat(za
@dinor913: dzięki! Zgadza się.

Odnośnie oferty 47807. Śledzimy ją od 15 grudnia i dopiero dzisiaj po raz pierwszy zmieniła swoją cenę i pokazała się w naszym serwisie. Z kolei na wykresach nanosimy jedynie zmiany ceny, bez dnia początkowego.

Faktycznie może to wywołać wrażenie, że cena była śledzona jedynie od 14 dni (jest to minimalna dziedzina, tak aby wykres ładnie wyglądał na ekranie). Nie chcemy dodawać punktu początkowego ponieważ za bardzo oddaliłby