Wpis z mikrobloga

Oho, kupiłem simering wybieraka na allegro. Simering 39,99 żeby nie w Smart. Do tego spinka do tapicerki za 1.5. dostałem dziś numer paczki i dziwnie znajomy adres. Patrzę a to moi ulubieni sprzedawcy od wtrysków. Ciekawe czy dostanę jakiś "gratis" po obsmarowaniu ich w necie. Jedno jest pewne. Oni dostaną zwrot tej spinki w smarcie xD Jazda z januszami

#warsztatwstodole
vlodek2532 - Oho, kupiłem simering wybieraka na allegro. Simering 39,99 żeby nie w Sm...

źródło: comment_1628499047FddFBBrCIeZYVDjSBdHBma.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kiedyś ta sama firma chciała mnie wydymać sprzedając mi nowe wtryski za 400 zł a przysłali mi ewidentnie używane śmieci. Do tego przez 2 tygodnie wykręcali się z wysyłką


@vlodek2532: To wiele wyjaśnia. Teraz przynajmniej wiesz, że warto nagrać rozpakowanie paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no podobno sprzedający płacą jakiś tam grosz za to + mają problemy jak są częste zwroty


@vlodek2532: Sprzedający dopłaca do przesyłki 1zł jeśli wartość <100zł lub 2zł jeśli wartość >100zł (wartość zamówienia), ale jeśli zamówienie jest bez SMART to od ceny przesyłki płaci prowizje do Allegro. Prowizja w tej kategorii to 9% więc jeśli zamówienie jest bez SMART a wysyłka do paczkomatu za 8,99 to Sprzedający zapłaci 80gr prowizji.
  • Odpowiedz
@JanuszAndrzejNowak: wgl polecam uszczelniacze i rzeczy typu lozyska kupowac w firmach ktore sprzedaja tylko to u mnie jest jedna firma ktora zajmuje sie lozyskami i simmeringami to zawsze jak sie cos zjebe biore do noch mierza i kupuje np uszczelniacz za 3 zlote a nie identyczny z allegro z dopiskiem bmw e36 325i oryginalny za 39 zlotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zwroty można na koszt janusza?


@mkarweta: zwroty obsługuje usługa "paczkomaty alegro" i jak się nie podoba, to odpalasz zwrot w info ogłoszenia/aukcji i pakujesz z powrotem do paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz