Wpis z mikrobloga

  • 5
@Acri przy samej głównej alejce

@zielenbordowa bo literówkę zrobiłem i niestety edycja słabo działa na telefonie jak jest dodane zdjęcie, a chciałem żeby wnuki miały ładną pamiątkę ( ͡ ͜ʖ ͡) ja trochę piwniczak więc osiągnięcia takie se - zwiedziłem kawał Europy, mam dwa dyplomu studiów, mam fajną pracę (całkiem spoko zarabiam i robię to co lubię), niedługo będę kupował mieszkanie (na kredyt) i tak to się
  • Odpowiedz
@SebX: Sto lat sto lat!

Panie Areczku co to za siedzenie w telefonie w czasie pracy?! Widzę że ma Pan za dużo czasu, proszę wziąć miotłę z magazynu i pozamiatać całą halę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SebX: Widzę że wiesz jak się świat kręci, w końcu pracujesz u mnie od osiemnastego roku życia, ile to już będzie lat? 12? jak ten czas leci... dobrze Areczku, dzisiaj nie musisz zamiatać, z racji że są Twoje urodziny to możesz sobie wziąć kapsułkę z kawą dla klientów z szafki od Pani Anetki. Wszystkiego najlepszego młody, jak tak będziesz pracował to może za rok albo dwa dostaniesz parę złotych podwyżki (
  • Odpowiedz
@SebX: panie Areczku jaki tort, jakie picolo. Powinien pan być w pracy od 4:30, bo maszyny same się nie rozgrzeją, a czapeczkę proszę dać pani Anetce, bo jej synek potrzebuje do szkoły
  • Odpowiedz