Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zrobiłem 2gi trening kalisteninczy w życiu, spocony ale szcześliwy :D. Powiecie mi czy schemat trening,dzien przerwy, trening,dzien przerwy itd to dobry schemat czy może jakoś innaczej ułożyć ten plan? no i 2gie pytanko, czy jeśli chce zbudować mięsnie brzucha, ten 6cio pak to musze liczyć kalorie? ulany jakoś bardzo nie jestem, tzn lekki tłuszcz na brzuchu zamiast tych mięsni właśnie.Wiem że pewnie te pytania dla niektórych są smieszne no ale zaczynam dopiero (ʘʘ)
#kalistenika #streetworkout
  • 8
@GhostTrick: O kurde, dzięki wielkie za tak wyczerpującą odpowiedź Mireczku! łap plusika bo widzę że się udzielasz pod tym tagiem :D Tak, dobrze strzełałes lvl 18. Pro nie chce być, chce tylko więcej siły w łapach no i mieć nawet zarys tej fajnej sylwetki Kalistenika :). Mógłbyś mi jeszcze tylko doradzić w temacie suplementacji, muszę brać jakieś przedtreningówki itd?
@GhostTrick: Takie porady są dla mnie na wagę złota, kreatyny narazie brał nie będę, a jeśli jeszcze po niej włosy wypadają to się muszę zastanowić bo ojciec to jest niezły zakolak ( ͡° ͜ʖ ͡°), Białko będę liczył i tę apkę też pobiorę. Dzięki wielkie jeszcze raz i dobrej nocki i dużych przyrostów (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GhostTrick: akurat cały czas idę do przodu. 3x8 pompki odwrócone na paraletkach wpadło dziś. Dopytam. A jak z obciążeniem? Lepiej kupić luzem czy kamizelkę? Dipy z gumami robię, ale już prawie max będzie. Próbowałem pompki ale guma tańczy na plecach i bardziej skupiam się na niej niż na technice. Co wybrać?