Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki z #programwanie #it #pracait #projectmanager może #scrum #agile

Ogólnie potrzebuję porady związanej z moją wypłatą/ewentualną podwyżką (w skrócie czy nie pracuje poniżej "rynku" xD)

Jak wygląda sytuacja: Pracuję w niewielkiej firmie IT (około 35/40 osób) zajmującą się aplikacjami healthcare jako PM ( Mój menadżer stwierdził że bardziej Produkt nic Project) w duży miejcie (top3 Polski nie Wwa). Cały wic polega na tym że mam bardzo małe doświadczenie PMowe. Kilka miesięcy temu zaaplikowałem na stanowisko PM, nie mając doświadczenia jako PM/deweloper. Miałem tylko certyfikat scrum i agile, doświadczenie w przemyśle i kilka publikacji (branża w ogóle nie związana). Ale podobno wypadłem najlepiej na rozmowie i zadaniach rekrutacyjnych ze wszystkich kandydatów, więc mnie zatrudnili xD.

Na start dostałem 6.5k brutto i nie wiem o jaką podwyżkę mógł bym się strać bo kończę okres próbny. Podwyżka na pewno będzie bo tak umówiliśmy się na początku, ale nie wiem do jakiej kwoty mogę proponować. Ogólnie w pracy są ze mnie zadowoleni, przez 3 miesiące dużo się nauczyłem (w pracy i po za) więc nie wiem na ile realnie mogę się "cenić".

Chętnie przyjmę każdą radę lub wskazówkę od bardziej doświadczonych kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611013a5be8421000b71247b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 3