Wpis z mikrobloga

@katyperry92: Chyba nie, rzadko kiedy robię wpis na wykopie, ale tak jakoś postanowiłem się dowartościować plusikami tym razem. No i mam wątpliwości co do prawdziwości tego zdania, że "się samo znajdzie".
  • Odpowiedz
@katyperry92: Również się cieszę. Imo ja nie uważam, że samo "szukanie" dziewczyny to już desperacja, po prostu jako facet, który nie należy do wąskiego grona przystojniaków, jakieś działania często trzeba podejmować jeśli chce się kogoś znaleźć, co jeszcze wcale nie musi oznaczać desperacji.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: a co ma do tego empatia? Kobieta też może być singielka i narzekać że nie ma faceta. Ale uważam że szukanie na siłę, czyli np umawianie się na milion randek z tindera to nie jest dobry sposób żeby znaleźć osobę której się szuka. No chyba że zadowolisz się pierwsza lepsza która zgodzi się być twoja dziewczyna.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: a co ma do tego empatia? Kobieta też może być singielka i narzekać że nie ma faceta. Ale uważam że szukanie na siłę, czyli np umawianie się na milion randek z tindera to nie jest dobry sposób żeby znaleźć osobę której się szuka. No chyba że zadowolisz się pierwsza lepsza która zgodzi się być twoja dziewczyna.
  • Odpowiedz
@Cyprok: wcale nie jest tak że tylko przystojni mają dziewczyny :p. Spójrz sobie na ulicy na pary trzymające się za ręce. Mało który facet wygląda jak Brad Pitt. Po prostu trzeba miec coś do zaprezentowania sobą, charakter, osobowość, poglądy czy hobby.
  • Odpowiedz
@katyperry92:

wcale nie jest tak że tylko przystojni mają dziewczyny :p


Przecież nigdzie tego nie napisałem. Mówię jedynie, że nie-przystojny będzie musiał włożyć więcej wysiłku często i wychodzenia z inicjatywą, a tym samym będzie musiał trochę "szukać" a nie tylko liczyć, że coś się znajdzie. Bo nie zawsze się znajdzie.
  • Odpowiedz
Ale uważam że szukanie na siłę, czyli np umawianie się na milion randek z tindera to nie jest dobry sposób żeby znaleźć osobę której się szuka.


@katyperry92: desperacja to jedno, a bierność, z której zazwyczaj absolutnie nic nie wyniknie dla faceta, to drugie. To są dwie skrajności; zdrową sytuacją jest nie wpaść w żadną z nich.
  • Odpowiedz
@Thachii:

U kobiet tak to działa, ale u mężczyzn raczej nie


Przestałem szukać...
Skończyło się 4 letnia przerwa w jakichkolwiek kontaktach z płcią przeciwną xD
Tak 4 lata nie rozmawiałem nawet z jedną kobieta dłużej niż dzień dobry, tak karta płatność, do widzenia xD
  • Odpowiedz
@Cyprok nie szukam całe życie i jeszcze się nie znalazła, gdzie moja dziewica z którą będę mógł przeżyć nastoletnia miłość?
PS mam 25 lat, ile jeszcze? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykolejony: Jakbym sluchal takich rad mialbym wieczna depresje i nic samo nie przychodzi, a co do desperatow to pamietaj ze dla kobiety nawet szybko zakochujaca sie osoba to juz desperat wiec hipokryzja pojecia, desperatem moze byc jakis chlop co bierze matke z dziecmi.
  • Odpowiedz
@wykolejony: ''Jeśli ktoś szybko się zakochuje, to jest desperatem.'' ( ͡° ͜ʖ ͡°), a draznienie jaszczura daje spory luz zeby nie zrobic czegos glupiego (mozna nawet powiedziec ze takie nie draznienie moze spowodowac nie chciany zwiazek, bo chlop mogl miec duze cisnienie juz i wizal byle co), grunt to nie zapomniec o swoich celach.
  • Odpowiedz