Wpis z mikrobloga

@Lucider5: Jak masz 25 lat to jeszcze nic straconego, jak nie jestes bogaty, to tak, silownia (kobiety najbardziej patrza na ramiona i brzuch), minoksydyl na wlosy (jezeli masz rzadkie na to tez patrza), zeby zrobione, musisz miec pewna postawe chodu (przyjdzie wraz z cwiczeniem), no i wiadomo rozwoj intelektualny (jak twoje zainteresowania koncza sie na TV i polityce to daleko nie zajdziesz, polecam jakies audio logi do ulubionego zajecia), ktos
  • Odpowiedz
az znajdzie goscia z kasa,

chyba kase

jak nie jestes bogaty, to tak

kiedy czuja ze facet jest ''zaradny'' (tak pisza zeby nie wyjsc na materialistki)


@Dukov: Ale Ty masz fisia na punkcie pieniędzy xD Sprawdź, ile zarabiają Polacy, a potem się zastanów, czy pieniądze serio są takie ważne, skoro większość facetów jest w związkach.
  • Odpowiedz
@Cyprok: Akurat ja swoją drugą połówkę znalazłem miesiąc po tym jak poddałem się i przestałem szukać.
Poszliśmy lata temu koleżeńsko na browarki nad Wisłę, a teraz od tygodnia jesteśmy małżeństwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co jak co, "rady" nie polecam. Czysty przypadek
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyprok: z własnego doświadczenia mogę to potwierdzić, nie jestem typowym wykopkiem i zawsze jak byłem pochłonięty jakimś zajęciem, na przykład kickboxing, siłownia, języki itd, to znajdywały się same. Nie wiem jak to działa, może nie ma u mnie wtedy desperackiej energii która odpycha ludzi. Temat rzeka.
  • Odpowiedz
@Thachii: nawet u kobiet to tak nie działa, chyba że są bardzo ładne xd ale faktem jest, że jak już się taka wychyli i zacznie "szukać" (specjalnie w cudzysłowie!) to ma o wiele łatwiej niż facet.
  • Odpowiedz
@Thachii: no tak, ale praktycznie nigdy nie jest tak, że bez jakiegoś ruchu się znajdzie kogoś, chyba że jest ładna i wychodzi dość często gdzieś do ludzi. I tak, oczywiście, że jest łatwiej znaleźć "byle kogo" - bo z utrzymaniem związku już podobne problemy imo są.
  • Odpowiedz
@Thachii: no dlatego "jakiegoś" a nie np. "konkretnego" xD ja nie przeczę, że jest łatwo, wręcz przeciwnie. Chodzi mi tylko o głupotę tekstu, że "samo przyjdzie", bo nie, nie przyjdzie xd
  • Odpowiedz