Wpis z mikrobloga

Rodzice zastanawiają się nad zakupem XCeed w przeciągu najbliższych kilku miesięcy. Myślą nad 1,5 w automacie, ewentualnie manualna skrzynia. Wersja M z pakietem Smart im wystarczy, ale chcieliby mieć pakiet zimowy. Można go obecnie dokupić u dealera? Bo w konfiguratorze go nie ma. Na otomoto jest jeden w takiej konfiguracji. I o co chodzi z kolorami w KIA? Na otomoto są auta z tego roku których nie ma w cennikach, np. Copper stone, cosmo blue. Co kilka miesięcy jest zmiana kolorów czy o co chodzi?
#motoryzacja #samochody #kia
  • 10
@Zsim co daje pakiet zimowy? Też mam zamiar polować na xceed za jakiś czas i właśnie pewnie celowałbym w M plus Smart tylko w manualu bo cenowo już drogo za automat i L
@bartez_94: Tylko grupy z tego co wiem albo wyprzedaż rocznika. Sam muszę się zorientować czy rodzice się łapią na grupę emeryt wojskowy i nauczyciel podstawówka, a jak nie to może współwłasność ze mną (dentysta)
@Zsim właśnie mnie zastanawia jak ugryzc ta zniżkę na grupę zawodowa. Chciałbym pewnie brać z finansowaniem 3x33 i można wtedy jakos kupic to z dodatkową osobą która się łapie? Bo ja niestety nie mam możliwości