Wpis z mikrobloga

Między strażnikiem moralności a gościem, który zaczyna mieć obsesję na punkcie Wersow jest cieką linia. Sylwek musi uważać, aby sobie dramy nie zrobić, na końcu jeszcze wyjdzie na stalkera, który dręczy Weronikę, a przecież Gargamel taki film nagrać może. W pewnym momencie trzeba powiedzieć stop i wyjść zwycięsko z sytuacji, aby nie przedobrzyć. #friz #wersow #wardega
  • 30
@Mikstolar: rozumiem to doskonale, ale uważam, że taki będzie mechanizm odwrotny ekipy i on zadziała. Zacznie się gadka, że stary dziad się na mnie uwziął, żyć mi nie daje, ciagle napędza fale hejtu. Dołącza kilka krzywych akcji z przeszłości Sylwka, gdzie umówmy się złoty nie był. Następnie trochę popłacze, że popełniła błędy, a każdy ma do nich prawo, a on tez je popełniał i wyjdzie z tej dramy obronna ręką.
@wcfilmowe: Tylko podaję przykład w jaką stronę to może ewoluować. A zagranie na ofiarę w większości przypadków działa. Wcześniej na wykopie pojawiały się już wpisy, że Sylwek ma personalny problem do Wersow, bo już za długo ciągnie jej temat, więc nie jest to z czapy.
@karollq: Może tak być, ale to nie zadziała. Hype na Ekipę minął. Ludzi zaczyna wk****iać kozaczenie MiniMajka, Tromby czy Mrożona. Ja już kiedyś byłem wsciekły, jak na jednym filmiku, Mrożon zwyzywał (oczywiscie do kamery), jakiegoś rybaka na Zanzibarze, bo ten zazyczył sobie kilka, kilkanaście (?), już dobrze nie pamiętam, dolarów za to, że ich przewiezie na wyspę. Jakby to zrobił Dubiel, to bys miał 30 minutowy film od Gargamelka ;)
Wcześniej na wykopie pojawiały się już wpisy, że Sylwek ma personalny problem do Wersow, bo już za długo ciągnie jej temat, więc nie jest to z czapy.


@karollq: na wykopie codziennie czytam, że w szczepionkach jest 5g, ziemia jest płaska, a bańka deweloperska pęka codziennie od 2015 roku, więc nie bralbym tego gownoserwisu za wyrocznię ;)

Jakby to zrobił Dubiel, to bys miał 30 minutowy film od Gargamelka ;)


@Synsynasmoka:
@wcfilmowe: Wydaję mi się też, że to prowokowanie Gargamela też przyniesie odwrotny skutek do zamierzonego. Co to za argument, że nie nagrał filmu jak Wersow mówiła, że wyglada jak dałn z Etiopii? Osobiście mogę sobie wyobrazić, że Gargamel nie oglądał wszystkich story członków ekipy i mógł tego nie zauważyć. Sytuację z Dubielem zaczęli nagłaśniać sami internauci i ciężko było o tym nie usłyszeć, a z Wersow się tak nie stało. Właśnie
@Sonic233_: czyli nie dosyć, że tworzył szkodliwy kontent to jeszcze oszukiwał widzów i robił ustawki oO? No moim zdaniem to, że rzekomo ktoś był ustawiony w żaden sposób go nie broni, zresztą to tylko słowa, które nie muszą być prawdziwe
@karollq pokazywał rozmowy i wgl. z tymi dziewczynami kiedyś, zresztą on wie że nie jest kryształowy, jednak pewny jestem że nie ma na niego nikt nic moncego bi nie jest głupi i wtedy nie był by taki pewny siebie przy ciśnieniu innych. ,,Szkodliwy kontent" to dość daleko od tego, zwłaszcza że nie miał jakiś widzów głównie kidosów jak ekipa
#wardega @Synsynasmoka: Same fakty i dowody jak u dziennikarzy z tvnu. Zauważcie jak jego materiały są zmontowane. Wszystko aby podkręcić emocje. Bardzo często nadinterpretuje, a niewygodne sobie fakty pomija. Namawia Wersow do przyznania się do winy, a sam już nic nie wspomniał o piosence shadow, gdzie się pomylił. Wardega ma problem z megalomanią, wyszło mu to kiedyś po psie pająku i teraz znowu wraca, choć już nie w takim nasileniu. Nie
@Sonic233_: Nie będę polemizować, to Twoje zdanie, a ja mam inne. Nawet jeżeli osoby były podstawione, to nagranie sugerowało, że tak nie było, a to było promowanie molestowania. Film jak wleciał na jezdnie udając zombie i spowodował kolizję dwóch samochodów też raczej najmądrzejszy nie był, o prowokowaniu policji tez można wspomnieć. Dzisiaj sobie kogoś w internecie umoralnia, bo się nauczył na swoich błędach, ale uważam, że gdyby ktoś przysiadł, to zrobiłby
@N3ro20: Ale ja nigdy nie uważałem, że Wardęga jest kryształowy. Swoje za uszami ma. Ale tez nie rozumiem Twoich argumentow. Jaka manipulacja i fakty rodem z TVNu? Na wszystko co powie, pokazuje dowód (zdjęcie, screen, umiejscowienie w czasie) i co najwazniwjsze, nie zdarzyło się jeszcze, żeby kłamał. Sama odpowiedz Ekipy najlepiej to pokazuje. Czy wczesniejsze dramy chociazby z Majewskim. Więc ten argument jest trochę z dupy.