Wpis z mikrobloga

Nic mnie bardziej nie denerwuje od faktu, że dla innych jak wykonuje instalacje w domach to staje na głowie aby byli zadowoleni. Robie setki obliczeń i w ogóle a sobie? Jak widać na zdjęciu czyli:
Komoda była już dużo wcześniej, gniazda na wysokość wyszły dobrze ale co z tego jak w połowie rtvałki, no i kolejna rzecz to kanał. Rozumiecie, zapomniałem zrobić sobie samemu kanał pod telewizor. Za chwile dojdzie xbox, ps4, rejestrator i #!$%@? sie tych kabli. A dodatkowo przedłużacz bo dwa gniazda będą bezużyteczne no chyba że wytne dziurę w pionowej płycie.

Wstyd gości zaprosić by to widzieli.

Dla mnie jako chłopa its over.

#elektryka #gorzkiezale
Pobierz Zarzutkkake - Nic mnie bardziej nie denerwuje od faktu, że dla innych jak wykonuje in...
źródło: comment_1628365545MOWdS5UFG9nzy0lecmBXyA.jpg
  • 60
biedni kupują telewizory na pół chałupy. Mi nie potrzeba bo i tak rzadko kiedy oglądamy.


@Zarzutkkake: a biedakom pęka dupa bo nie było ich stać na większy xD To że ty mało oglądasz nie oznacza, że inni też to raz, a dwa, jeśli ktoś siedzi 6 metrów od telewizora 43 cale to jest masochistą, bo to nie jest optymalna odległość i ogląda się jak znaczek pocztowy ¯\_(ツ)_/¯