Wpis z mikrobloga

@RumClapton: Uuuu ciężkie pytanie. 1. Eros/i ten nowy od Armaniego
2. Intenso/prada
3.obsesion/kokain (ale to chyba przez to ze ja je kupiłam xD)
Rasasi jest piękny ale nie umiem go nigdzie sklasyfikować
  • Odpowiedz
@Waderra: Jedni mowia ze Kouris jedzie moczem i kostka z pisuaru, ale jak ktos lubi zwiwrzece akordy w zaoach to polecam Wam obu klasyk tez z lat 80 Hugo Boss no 1, tyton, miod i cywet, moim zdaniem dorownuje Kourosowi
  • Odpowiedz
@RumClapton: Według encyklopedii, Kuros to typ posągu, przedstawiający stojącego, nagiego młodego mężczyznę z falistymi włosami i zagadkowym uśmiechem, z rękami zawsze wzdłuż ciała i lewą nogą wysuniętą do przodu. Co ma wspólnego definicja z zapachem? Jak się okazuje bardzo wiele.
1980 rok, lato, Avenue des Champs-Élysées.
Pewien Francuz o imieniu Pierre, marzył o tym, żeby odmienić swój los. Miał dość swojej pracy i życia pozbawionego perspektyw. Kiedy kolejny raz słyszał dźwięk zataczającej się pięciofrankówki na metalowej tacy, w myślach głośno przeklinał, wiedząc ile czeka go wysiłku na sam koniec zmiany.
Kiedy na zegarze wybiła 21, Pierre zamknął kratę oddzielającą chalet od przejścia podziemnego i zrezygnowany zajął się właściwą pracą, pracą jakiej szczerze nienawidził - przyszedł czas na umycie toalet.
Pierre wszedł do pierwszej kabiny, panujący tam zapach w połączeniu z upałem, który dał się szczególnie we znaki tego lata, ogłuszył go. Słodko-mdły zapach moczu, połączony z kostką o zapachu cytryny umieszczaną w spłuczce i subtelnie, prawie niewidocznie rozmazanym kawałkiem stolca na krawędzi deski dawało iście porażającą kompozycję. Zalał muszlę środkiem bakteriobójczym, oczywiście o zapachu cytrusów, ukląkł przed ubikacją i zaczął ją pocierać przy pomocy szmaty. Wtem... Z toalety wyłonił się dżin. Nie byle jaki dżin. Miał sylwetkę dobrze zbudowanego mężczyzny a widział ją bardzo dokładnie, ponieważ był ubrany jedynie w nagość. Niepokojące wrażenie, potęgował fakt tego, że unosił się nad toaletą, jakby ważył mniej niż powietrze. Jego muskularne ręce nie próbowały niczego zakrywać, bo i nie było czego się wstydzić.
Pierre spojrzał na dżina wielkimi jak spodki oczami
  • Odpowiedz
@vCertus: Napisałam trochę wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) eros to dla mnie złoto ale przecież na 15 latku albo nerdzie wyszedłby śmiesznie ¯_(ツ)_/¯ chyba każdy ma jakieś swoje preferencje
  • Odpowiedz