Wpis z mikrobloga

@zero_dwa: odniosę się do jednego punktu:
"praca za minimalną u janusza raczej tylko pogarsza sprawę i zmniejsza zadowolenie z życia"
To niech przegrywa rzucą tą robotę i idą na zasiłek, a my normalni, pracujący ludzie zarobimy na tych pasożytów, żeby "zwiększyli zadowolenie z życia" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Argument z dupy, jak z resztą cała reszta...
  • Odpowiedz
albo ma 2 lewe rece


@pi73r Dokładnie, ale zamiast zrobić sobie przeszczep dwóch prawych rąk, to wolą narzekać i pracować za minimalną ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kreek: Znalazłem pracę,zapisałem się na studia,zacząłem ćwiczyć w domu, kupiłem samochód, zrobiłem zdjęcia i założyłem normlane konto na tinderze a i tak gówno mi to da i będę sam całe życie
  • Odpowiedz
@zero_dwa: I w memie, i w Twoim komentarzu jest po trochu połowicznej racji... Tyle, że mem raczej powstał na podstawie zachowań tych najbardziej toksycznych, upośledzonych jednostek, które sobie upodobały te tagi, a dla takich nie powinno się mieć zarezerwowanej empatii. Jak ktoś z natury jest dzbanem, to niech się sam buja ze swoimi problemami ¯\_(ツ)_/¯ Jest masa ludzi, którzy borykają się całe życie z przeciwnościami losu, a jakoś potrafią choć
  • Odpowiedz