Wpis z mikrobloga

@zero_dwa: -praca u Janusza, to nie ważne całe życie tam nie będziesz robił odnosisz się argumentem "lepiej nie pracować niż pracować" .. nie będę tego komentować, wyprowadzka od mamy - to kształtuje charakter, samodzielność to nie tylko wolność duma i szacun ale o ewolucja dla twojego spojrzenia na świat i innych ludzi na ciebie, dieta sport - wpływa na jakość życia wizerunek jak i zdrowie. ultra ważne!!!. Dokształcanie się, pytasz
  • Odpowiedz
@Aziz_Shavershian: Tia, nowe mieszkanie i nowe koszta to "wygryw" (sam mam np. wystarczająco duże mieszkanie z rodzicami, o które muszę zadbać w kwestii spłaty innych współwłaścicieli i koniecznych remontów, na cholere mi mnożenie problemów finansowych..), śmiechu warte, chyba tylko dla samicy, która poluje na takiego beciaka z mieszkaniem i "aspiracjami", które można eksploatować, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawel8989: koszta, oczywiście że tak i to ogromne ale plusy również daje ogromne każdy medal ma drugą stronę, jeśli chcesz zmądrzeć musisz poświęcić swój czas na edukację coś kosztem czegoś, chcesz być lekarzem? Poświęcasz młodość i się uczysz non stop przez 15 lat. Wszystko w życiu ma swoją cenę czy to kosztem czasu życia czy pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Aziz_Shavershian: Ale to zupełnie inna para gumiaków, to nie definiuje żadnego obiektywnego wygrywu, tylko subiektywny. Mam pewien tytuł naukowy i niedługo następny "elitarny" zawodowy, i to poznanie i skutecznie działanie na jego podstawie daje mi poczucie wygrywu, nie duże mieszkanie czy cudze organa rodne..
  • Odpowiedz
@pawel8989: Definiuje wygryw czy przegryw jako uczucie szczęścia/nieszczęścia. Poprawianie jakości życia zwiększa uczucie szczęścia także przybliża do wygrywu. także moim zdaniem każdy przypadek jest indywidualny. ``Chociaż rozwój i doskonalenie to nie jest wcale warunek konieczny do wygrywu można być nieszczęśliwym w willi z doktoratem z wszystkiego, jak również można być szczęśliwym w kawalerce i pracować za minimalną +100zł.. jeśli jesteś szczęśliwy już wygrywasz :) gratuluje tytułu :P
  • Odpowiedz
-znalezienie pracy

wielu z tagowiczów pracuje, praca za minimalną u janusza raczej tylko pogarsza sprawę i zmniejsza zadowolenie z życia

-wyprowadzka od mamy

w jaki sposób ktoś ma się wyprowadzić jak nie ma na to pieniędzy? nie każdy dostał mieszkanie od rodziców

-zdrowa dieta, sport

jeżeli czyimś jedynym problemem byłaby otyłośc to może by to pomogło ale przegryw to coś więcej
  • Odpowiedz
@zero_dwa: Dokładnie. A w kwestii tego drugiego...
-maraton masturbacji
Przegryw nie ma dostępu do seksu, a jakiejś przyjemności seksualnej chce zaznać. Nie mówiąc już o tym, że wielu uprawia nofap, a reszta to w większości po prostu nie jest uzależniona.
-eksperymenty społeczne
Może po to, żeby wykazać, że blackpill jest prawdziwy? Żeby dotrzeć do tych mniej zamkniętych w bańce informacyjnej, którym wciskają niebieską pigułkę? Oskarki w wolnym czasie podróżują i oglądają Netflixa, a przegrywy przeprowadzają eksperymenty społeczne.
-fake konto
  • Odpowiedz