Wpis z mikrobloga

@Imosew: @DarkZizi: ostatnio dostałem jakąś przesyłkę i listonoszowi nie podobał się mój podpis, więc musiałem podpisać się drugi raz, jakieś gówno typu przepisy siostry stefanii na poczcie, kolejki, bo 2 okienka zamknięte - panie stemplują coś. tak jak społem - potencjał ogromny, no ale powinno się to zlikwidować.
  • Odpowiedz
@Imosew: mi poczta zgubiła przesyłkę warta 15k. Znalazła się doslownie przypadkiem… bo ich kurier zapamiętał moje nazwisko i mi przez telefon przy okazji dostarczania innej paczki powiedział o poprzedniej żebym zapytał w oddziale nie o zwykła paczkę tylko o paczkę notowana w zeszycie () i tak po 7 dniach odnalazłem paczkę, przy której telefony do nadawcy z Austrii, telefony do poczty oddziałowej głównej nie pomagały.
  • Odpowiedz
@Imosew: mi ostatnio zginęła paczka z Ali, oczywiście dostarczane przez pocztę. Najlepsze ze odnotowali ze zostało mi dostarczone. Czas oczekiwania reklamacji 30 dni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Imosew:
Termin doręczenia upłynął w piątek. Kurier 48 ma gwarantowany termin doręczenia D+3 (a nie 48 godz.) pod warunkiem nadania do godziny 15:00 (w niektórych placówkach może być to inna godzina).
Termin jest gwarantowany, za opóźnienie przysługuje odszkodowanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Imosew:
Jest określone w regulaminie usługi i w ustawie. Wynosi nie więcej niż dwukrotność opłaty za nadanie (dotyczy to każdego operatora pocztowego w przypadku usługi niepowszechnej).
  • Odpowiedz
@Imosew: pamiętam jak jeszcze kilka lat temu, poczta naprawdę zaczęła działać sprawnie. widać było, że mocno nadgoniła konkurencje. jednak przy zmianie władzy, obsadzili nieudaczników na wysokie stanowiska i z roku na rok, poziom leci na mordę. to jest aż niemożliwe, jak oni #!$%@?ą tę firmę. poza tym co roku podwyżki xd
  • Odpowiedz