Wpis z mikrobloga

@Zkropkao_Na: Oooo zapomniałem odpisać :P Tak, jem 3500kcal. Nie uprawiam sportu wyczynowo cokolwiek to znaczy. Nie, nie pracuje ciężko fizycznie. Tylko błagam, nie pisz wywodów i litań ile powinien jeść kalorii według ciebie :P Jestem pod opieką ludzi, którzy wiedzą co robią, serio.
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: Z tymi kaloriami to nie jest taka prosta sprawa. Wszystko wydaje się prostą matematyką - tutaj deficyt, tutaj surplusik i musi się udać. Otóż nie do końca. Jestem drobnym chłopaczkiem, moje BMR to ok. 1500 kcal (60 kg/173cm), lecz pracuję fizycznie i dużo się ruszam, wagę redukowałem na 2000, a potem na 1800 kcal i w miarę szybko udało się zrzucić ok. 7 kg. Po kilku miesiącach waga stanęła,
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: Bez przesady :P Aż tak ślepo bym się oddał komuś bez weryfikacji czy to prawidłowe. 3500kcal sprawa oczywista, ma zadanie zwiększenie masy, trenuje siłowo 4 razy w tygodniu+ spora ilość kroków a i jestem po znaczącej redukcji
  • Odpowiedz
@Nieann: Właśnie widzę, że będzie problem z białkiem, bo kocham sery.
Na low carb wszedłem "z marszu" od czwartku, po diecie oscylującej mniej więcej B:130-140g T: 100-120g W: 300g-450g dziennie.
Dzień 1. "Low carb" B: 145g T: 225g W: 150g
Dzień 2. "Low carb" B:130g T: 230g W: ~100g
Dzień 3. "Low carb / a'la keto" B: 105g T
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na

Otóż 3500 kcal to jest w #!$%@? dużo jak dla normalnego człowieka


XD Mi wystarczy 3 godziny spaceru dziennie i dobijam do 3500kcal

Kalkulatory BMR nie są adekwatne do normalnego trybu życia, obliczają ci absolutne minimum w stanie spoczynku.
  • Odpowiedz