Wpis z mikrobloga

@Jomahajomaso: @rolnik_wykopowy: wykopki to nie jest jedna osoba po pierwsze a jeździectwo jest bardzo popularnym sportem. Jeśli ktoś popełnia bardzo podstawowy błąd to naprawdę nie trzeba być olimpijczykiem by móc to skomentować.

Jak piłkarz strzeli samobója to też nie mogę nic napisać bo nie jestem lewandowskim? A jak bokser kopnie przeciwnika między nogi i go zdyskwalifikują to mogę czy też nie?

Na koniu nie wpada się w panikę.
  • Odpowiedz
@TheLizardKing: wlasnie akurat w tym kieracir gdzie konie pracowaly na zarcie znajdziesz gorsze traktowanie niz tyvh sportowych. Kon na wsi zapieprza w te i nazad gdzie kon w sporcie zrobi z godzinke maks dziennie, moze z 5x w tygodniu, niektorzy trenuja tylko trzy i reszte laza z koniami po polach. Kon rolnika to czasem swiata poza stajnia i robota nie widzi (mowie z doswiadczenia), gdzie u koni w wysokim sporcie
  • Odpowiedz
Tak w ogole widzialam juz caly przejazd i ona calkiem przejechala kawalek tego parkuru, tylko na tej jednej przeszkodzie tak “wymierzyla” fule do przeszkody ze kon w pol kroku zostal w dupie i sie w nia #!$%@?. I tak jak ktos juz wspomnial wyzej po tym kon zaczal odmawiac skokow. A latala po tym parkurze takim eee szybszym tempie - gdzie to jest tylko 120 z trafieniem w norme czasu, nie wiem
  • Odpowiedz
@xmain78: no ewidentnie pokazała, ze nie wie co robi. Koń tez nie jest przypadkowy, bo jest to koń olimpijski, utytułowany i trenowany pod kątem takich występów. Przed konkurencja został wyjeżdżony i rozgrzany i na rozgrzewce nie sprawiał żadnych problemów, dopiero spanikowana Niemka złym prowadzeniem nie wzbudziła w nim zaufania i zaczal z nia walczyć. Zreszta nie ma co dyskutować na ten temat, skoro całe środowisko jeździeckie otwarcie krytykuje niestabilne zachowanie
  • Odpowiedz
@xmain78: Wiesz ile pięcioboiści poświęcają czasu na trenowanie jazdy konnej? 2,3 godziny w tygodniu, według słów naszej mistrzyni olimpijskiej w tej dyscyplinie. Tyle to trenują dzieci w szkółkach. Wiec ciężko się dziwić, ze są na amatorskim poziomie w jeździe konnej. Bo nie da się być na wysokim poziomie jeżdżąc 3 godziny tygodniowo.
  • Odpowiedz