Wpis z mikrobloga

Z czego zatem pan żyje, skoro mówi o finansowym dnie?

- Mam jakieś stypendium, które pozwala wiązać koniec z końcem, choć ledwo. Po sezonie zazwyczaj ruszałem do pracy na budowie. Czasami było tak ciężko, że nie miałem na nic siły. Zasypiałem w ubraniu, bo tak byłem wyczerpany. Bywało też, że pracowałem w szkole. W tym roku rzuciłem jednak wszystkie dodatkowe zajęcia. Skupiłem się tylko na igrzyskach. Chciałem mieć bowiem pewność, że dam z siebie wszystko i niczego nie zaniedbam.

Źródło: https://sport.onet.pl/tokio-2020/lekkoatletyka/tokio-2020-lekkoatletyka-dawid-tomala-mistrzem-olimpijskim-wywiad/9m0x96h?utm_source=t.co_viasg_sport&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Tym bardziej należy doceniać ten złoty medal.
#tokio2020
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: Nie wiem czy wiesz, ale w innych krajach była inna godzina niż u nas. Ale skoro uważasz ze PFN lepiej może wypromować nasz kraj niż ludzie którzy ciężko pracują na swoje złoto, No cóż z racja jest jak z d--a każdy ma swoją
  • Odpowiedz
Na tej samej zasadzie ludziom którzy krytykują korupcje wśród urzędników czy polityków, mógłbyś powiedzieć


@CzaryMarek: Ty stawiasz na równi osiągnięcia sportowe i złodziejstwo? Serio? To tak a propos ultra debilnych argumentów.

Nikt nie powinien dostawać hajsu od państwa, za ZAWODOWE uprawianie
  • Odpowiedz
Ty stawiasz na równi osiągnięcia sportowe i złodziejstwo? Serio? To tak a propos ultra debilnych argumentów.


@Majku_: Jedni i drudzy doją z budżetu za swoją działalność, więc jak najbardziej trafne porównanie.

Tu mamy sport na poziomie międzynarodowym i sportowiec jest reprezentantem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tikyo: mnie to r---------a że ktoś zajmujący się sportem na takim poziomie idzie do roboty na budowę i niszczy sobie zdrowie, zamiast zostać w branży i być jakimś trenerem personalnym czy coś w tym stylu. Wiadomo że chodziarstwa nie będzie uczył, ale jako profesjonalny atleta na pewno ma wiedzę na temat treningu i diety.
  • Odpowiedz