Wpis z mikrobloga

Śledzę już tylko Basię i Krzycha, żeby zobaczyć ile przetrwa ich wielka miłość. Jak dla mnie to nie są już razem. Krzychu ponad tydzień temu wyjechał do Rzeszowa, teraz okazało się, że będzie miał operację. Mówi, że w ciężkiej sytuacji woli być sam, bez Basi. Nie ma na stories żadnych wyznań miłości, serduszek. Dzisiaj Basia wrzuciła taki post, pod postem komentarz Krzycha taki niezbyt radosny.
#hotelparadise
Pobierz Kasia889 - Śledzę już tylko Basię i Krzycha, żeby zobaczyć ile przetrwa ich wielka mi...
źródło: comment_1628180711BiPYvJlm8ecdJlTmMmUwPr.jpg
  • 39
@Kasia889: na moje oko to tez tak wyglada jakby się rozstali i to z inicjatywy Krzyska a Basia jeszcze próbowała ratować (nagle nasilenie Krzysio-contentu). Ale moim zdaniem to była serio kwestia czasu. Ale kto ich tam wie, równie dobrze mogą chcieć podkręcić zainteresowanie.
@DailyPunch: biorac pod uwage ze na tym bazuje aktualnie ich popularnosc bo kariera sportowa Krzycha musi poczekac a projekt Basi cos nie rusza to pewnie dluuugo. BTW Krzysiek chyba sobie dokupil obserwujacych bo ni z tego ni z owego ma 10 k nowych obserwujacych i az przejrzalam z ciekawosci i chyba wiekszosc konta z Indii..
@Lolek1011: @DailyPunch Czyli Krzyś, który ostatnio i tak był już królem żenady, brnie coraz głębiej. Kupić sobie obserwujących- faktycznie "człowiek sukcesu" (tak w przeciwieństwie do tych "kobiet, co nic w życiu nie osiągnęły" a go krytykują). Faktycznie zauważyłam teraz, że z 10k mu przybyło. Z dnia na dzień takie cuda się nie dzieją, zwłaszcza że mu chyba ostatnio nieco spadało, a tu taki cudowny wzrost... I on ma potem jakieś żałosne
@Joanna_Maria_W: wiesz co no pewna nie jestem ale tez zdziwił mnie ten nagły wzrost - ale nie znam się na tych instagramowych tematach. Wiesz co do spędzania 24/7 to jakby nie patrzeć to z Basia Krystian tez był 24/7 przez pierwsze 2 miesiące.. także nie dziwie się ze jak wrócili do Polski to potrzebował oddechu. Szkoda mi w sumie tej Basi bo widać ze dziewczyna się angażuje w tu jeden potrzebuje
@Joanna_Maria_W: @Lolek1011: Nie wiem co mają teraz w planach pr'owo, ale jeśli chcą się utrzymać na topie to lepiej niech coś wymyślą. Od dobrych dwóch tygodni na ich kontach nudy. Nawet nowych reklam brak (prócz cateringu i ubrań już wcześniej reklamowanych).

Poza tym tak ciągle zastanawiam się nad tą kontuzją Krzyśka. Dziś dodał na insta stories jak idzie odstrojony... No właśnie idzie. Idzie normalnie. Kilka lat temu doznałem urazu (
@DailyPunch: @Joanna_Maria_W: i już cudownie pogodzeni, oczywiście pierwsze co Basia rzuca się Krzysiowi na szyje i macha do telefonu do ekipy - reżyserka level max. Po drodze do Krzysia Basia wrzuca dramatyczne aforyzmy. Wydaje mi się ze oni będą podgrzewać plotki o kryzysie co chwila byle by tylko o nich pisać i klikać. Swoją droga Krzysiek zwraca się do swoich obserwatorów takim pretensjonalnym dziwnym tonem ze się nie dziwie ze
@Lolek1011: @DailyPunch Dokładnie. Cały "business plan" to jest obecnie związek. Nic więcej nie mają do zaoferowania poza swoim love story. Za posty na ten temat dostają serduszka od fanów i komentarze z masą przemyśleń życiowych a ilość się przecież liczy. Też właśnie widziałam to jego nagranie. Podejście faktycznie bardzo aroganckie. Jak się wystawia d...ę (i to w jego przypadku dosłownie) na widok publiczny, to nie można mieć pretensji do ludzi, że
@Joanna_Maria_W: dokładnie oboje nie znoszą słów krytyki i nie potrafia jej obrócić w żart czy coś bo po prostu brak im dystansu do siebie. Mnie najbardziej bawi ze oni tak na pokaz porozumiewają się przez jakieś aforyzmy w stories skierowanie do Krzyska (Baska) lub komentarze jak ten powyżej centralnie jak jakaś gimbaza. Miałam takich znajomych małżeństwo co komentowali sobie zdjęcia na fb siedząc w tym samym pokoju - ich małżeństwo potrwało
@Lolek1011: @Joanna_Maria_W: dopiero co obejrzałem to stories. Jakoś jak go słucham to mi się zbiera na wymioty (serio.... staram się omijać i jego i ją szerokim łukiem). Ten jego ton pojawił się nie pierwszy raz. On co chwila ma jakieś "ale" do obserwujących (Baśka też). Ostatnio nagrywał na jakimś spacerze i też się przypierdzielał, że ludzie pytają go o sprawy związane z pracą i życiem prywatnym. Wystawił swoje życie na
@Lolek1011: może by mnie nie zdziwiło takie zachowanie jakby mieli lat 20. Ale oni obydwoje są tuż przed 30. Chyba już pora określić priorytety, bo popularność jak szybko się pojawiła tak szybko może zniknąć. A oni nie są np.aktorami, którzy za chwilę podejmą się nowego projektu filmowego i będzie o nich głośno.
Tak więc, niech szybko Baśka ogarnia co zrobić ze swoim życiem bo Krzysiek to ma chociaż fach w ręku
@DailyPunch: dokladnie gosciu wystawil gole dupsko na widok publiczny, caly swoj zwiazek a nawet sugeruje co rano robil z partnerka - dosadniej mowiac sam wpuscil ludzi do kibla a dziwi sie ze patrza i komentuja jak sra.. mnie ten ton tez rozwala plus slawne: 'kobieto jedna z druga.." Czwarto edycjo nadchodz potrzebujemy nowych celebrytow bo tych to juz mamy dosc!!
@Lolek1011: Czasem zajrzę do niektórych uczestników sprawdzić, co tam się u nich dzieje - może jednak jestem masochistą....
Mam wrażenie, że u takiej Olki na przykład to jakby ciągle publikowała to samo stories. Ogólnie żadna z osób ani razu nie opublikowała nic wartego uwagi. (dla wyjaśnienia Luizę, Kornelię czy Kubę nie mogę patrzeć, a osoby takie jak Maurycy, Juras czy Karolina to mnie w ogóle nie interesują więc tam nie zaglądam,
@DailyPunch: @Lolek1011 Znowu się parka zbulwersowała, bo ludzie "do cholery nic o nich nie wiedzą" a śmią nie uwielbiać tylko krytykować. Oboje są siebie warci i nie warci uwagi ludzi, którzy nie "serduszkują" ich wspaniałej relacji. Komentarze pod ostatnim postem Krzysia (w którym znów chciał błysnąć filozoficznym podejściem do związków a wyszło jak zawsze, chociaż w sumie to nawet gorzej, bo i brak znajomości i rozumienia języka polskiego wypłynął- co mu
@Joanna_Maria_W: widziałam ten post Krzysia - szok ile osob zaczęło dostrzegać to co my widzimy od dawna. Widziałam tez story Baśki - wiesz sami nakręcają plotki o kryzysie, wystawiają związek na widok publiczny i maja straszny problem ze trafiają się negatywne komentarze i nazywają obserwatorów „dnem”. Czyli osoby które komentują pozytywnie tez są nie tego no bo ich tez przecież nie znają. Wysłuchałam tego i uznałam ze oni są na równi
@Lolek1011: @Lolek1011: a myślałem, że post reklamujący parówki z Orlenu będzie najbardziej żenującym co się pojawi na jego Instagramie XD

Odnosząc się do tematu, też wszedłem zobaczyć stories i poczytać komentarze bo sam z siebie prawie tam nie zaglądam. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to to, że nie dziwi mnie, że ich obserwujących nachodzą wątpliwości co do tej relacji. U nich to wszystko jest takie sztuczne, że aż żeby
@Lolek1011: być może zdarzył usunąć najgorsze komentarze (ktoś go konfrontował nawet, że razem z Baśką usuwają takie, które grzecznie zwracają uwagę, że wypisują bzdury), ale te co widziałam w nie były w ogóle obraźliwe. No może poza wyśmiewaniem butów i nazwaniem ich wieśniakami to raczej ludzie po prostu nie zgadzali się z jego słowami i wyjaśniali dlaczego.
Tak jak pisze @Joanna_Maria_W jak im nie bijesz brawo i nie wstawiasz samych serduszek,