Wpis z mikrobloga

@burnus92: Nie no jeszcze do tych klasycznych felg to spoko, ale na takich żółtych trochę żalowo mi się wydaje by to wyglądało.

Machnij na jakiś siwy mat czy coś jak chcesz się wyróżnić, bo całe czarne to już też lekko passe chyba są (albo ja się zestarzałem). Jeszcze żeby chociaż jakiś rant miały choćby najmniejszy do spolerowania to jeszcze z czarnym bym podyskutował może, ale takie to jak kołpak będą wyglądać
Zostaw takie jakie są. Do tego subaru nie warto płacić za malowanie. Chyba że malujesz sobie sam, wtedy zrezygnowałbym ze złota bo za bardzo pstre. Grafit będzie o niebo lepszy.
@MondayPL: Mam znajomego lakiernika i pójdą do piaskowania :) wiec fortuny na to nie wydam. Poza tym to imo najładniejsze subary to pierwsza i druga generacja warto o zadbanie tych modeli. Trzymają się mocno cen i są po prostu dobre.
@burnus92: No kwestia gustu ;P Ja się z Tobą nie będę spierał, pytałeś to po prostu dla mnie takie 'customowe' wyglądają wiejsko. Podobnie jak całe czarne przy różnego rodzaju autach nie pierwszej świeżości ;P

Moja propozycja to jakiś jasny mat - wtedy będą customowe, bo te na złoto to co najwyżej 'stylizowane' bez pomysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobnie jak naklejanie znaczka TypeR do Civiców 1,3 i