Wpis z mikrobloga

@nuukqn: Trzymaj się Mirku mam nadzieje ze jesteś cały. Dziwi mnie ten wypadek, tramwaje nie maja systemu bezpieczeństwa ? A może motorniczy stracił przytomność?

Edit:
2minuty temu
Jak informuje straż pożarna, w wyniku wypadku poważnie ranne zostały 3 osoby. Kolejnych pięć osób także trafiło do szpitala z mniej poważnymi obrażeniami. Pomocy udzielano też 6 osobom, których stan nie wymagał transportu do szpitala. Udało się uwolnić zakleszczonego motorniczego. Trafił do szpitala.
  • Odpowiedz
@pwone: no kilka osob na noszach zniesli, kolo 30 osob lekko mysle
@TaktycznyGolab: jak go probowali wyciagac z zakleszczonej kabiny to byl przytomny, ale nie wiem czy w trakcie uderzenia nie zaslabl. szczerze to w pierwszej chwili myslalem, ze on nie zyje, bo nie dalo sie z nim porozumiec.
  • Odpowiedz
@nuukqn: No tak w takich wypadkach nikt nie myśli logicznie wiadomo szok i skok adrenaliny - warto pamiętać ze zawsze są zaznaczone szyby które można wybić.

Tak sobie myśle to musi być ogromy szok dla ciebie, ciesze się ze nie było gorzej.
  • Odpowiedz
@nuukqn: widzisz mirku, trzeba jednak do Wrocławia się przeprowadzić, zanim by ten tramwaj w was wjechał to by się wykoleił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziwi mnie ten wypadek, tramwaje nie maja systemu bezpieczeństwa?


@TaktycznyGolab: Teraz zazwyczaj w joysticku mają czuwak który muszą trzymać ręką. Cholera wie, może pamięć mięśniowa czy co?
  • Odpowiedz