Wpis z mikrobloga

#f1 #pytanie #pytaniedoeksperta
Panowie, krótki widok w przeszłość. Trzydzieści lat temu Niki Lauda powiedział nam: „Weź wytresowaną małpę, umieść ją w kokpicie i będzie mógł prowadzić samochód”. Trzydzieści lat później Sebastian powiedział nam: „Musiałem uruchomić samochód jak komputer. To bardzo skomplikowane”. I Nico Rosbeg powiedział, eee, wcisnął podczas wyścigu, nie pamiętam, jaki wyścig, zły przycisk na kole. Pytanie do was obu. Czy jazda Formułą 1 jest dziś zbyt skomplikowana z 20 i więcej przyciskami na kierownicy, czy jesteś zbyt pod presją? Jakie są twoje życzenia na przyszłość, dotyczące programu technicznego, errrm, podczas wyścigu? Mniej przycisków, więcej? Lub mniej i więcej komunikacji z inżynierami
  • 4
@ppiasq Panowie, krótki widok w przeszłość. Trzydzieści lat temu Niki Lauda powiedział nam: „Weź wytresowaną małpę, umieść ją w kokpicie i będzie mógł prowadzić samochód”. Trzydzieści lat później Sebastian powiedział nam: „Musiałem uruchomić samochód jak komputer. To bardzo skomplikowane”. I Nico Rosbeg powiedział, eee, wcisnął podczas wyścigu, nie pamiętam, jaki wyścig, zły przycisk na kole. Pytanie do was obu. Czy jazda Formułą 1 jest dziś zbyt skomplikowana z 20 i więcej przyciskami
@KrolRyszardWspanialy: Charles, zanim zacznę moje pytanie, muszę Ci przypomnieć o wysokich pochwałach – bez wątpienia miałeś więcej dobrych wyścigów niż złych, ale jeśli będziemy trzymać się mniej dobrych wyścigów z pechem i wpadek, takich jak Baku, gdzie Ferrari uderzyło w bariery, w Bahrajnie, gdzie straciłeś prowadzenie z powodu problemu z silnikiem, w Austrii, gdzie zostałeś złapany przez Maxa i Monako, twój pierwszy domowy wyścig, był bardzo rozczarowujący z ostatnim miejscem i